Sosyal Medya

Güncel Teknoloji

Eaton, Tripp Lite’ı Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’ya Sunuyor!

Güç yönetimi şirketi Eaton, satın almasını tamamladığı ve ABD’nin saygın bir markası olan Tripp Lite ürün grupları için Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'da hızla yeni bir müşteri tabanı geliştiriyor.

Eaton, Tripp Lite’ı 9 Milyar Dolarlık Küresel Bağlantısallık Pazarına Yönelik Bir Stratejiyle Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’ya Sunuyor

Güç yönetimi şirketi Eaton, satın almasını tamamladığı ve ABD’nin saygın bir markası olan Tripp Lite ürün grupları için Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da hızla yeni bir müşteri tabanı geliştiriyor.

Eaton, 2021’de Tripp Lite’ı satın alarak, dağıtılmış IT ve sınır bilişim uygulamalarını desteklemek için daha da geliştirilmiş yetenekler ile birlikte ürün portföyünü genişletmiş oldu.

Başlangıçta ‘Tripp Lite by Eaton’ markası altında pazarlanan yeni ürünler, yönetilen hizmet sağlayıcılar ve satış firmaları için Tripp Lite sunucu rack ünitelerini, kabinlerini ve bağlantı aksesuarlarını birleştirerek güç altyapısı ve bağlantısallık için pazara girmelerine yardımcı olacak veya tekliflerinin boyutunu ve kapsamını genişletecek büyük bir fırsat sunuyor. Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Güç Kalitesi, Kritik Sistemler Bölümü Pazarlama ve Ürün Grubu Müdürü Jean-Marc Emonet, “Tripp Lite ve Eaton, hızla değişen teknoloji ortamlarında uzun yıllardır müşterilerle birlikte çalıştı. Bu satın almayla birlikte Eaton, ile birlikte BT kanalı distribütörleri için ürünlerin ve aksesuarların tek kaynağı haline gelerek büyümeye devam ediyor.” dedi.

Emonet, “Hibrit ev ve ofis çalışmasına yönelik eğilimin, video konferans sistemlerine ve çok fazla bağlantı gerektiren yeni toplantı odalarına karşı yüksek talep oluşturduğunu gördük” dedi ve ekledi. “Yeni genişletilen portföyümüz ile BT dağıtımcılarını ve satış firmalarını bu fırsatlara yanıt vermeleri için destekleyebileceğiz.”

Bu satın alma, Eaton’ın ürün yelpazesini tamamlayan Tripp Lite ürün portföyü ile doğal bir uyum olduğunu kanıtlıyor. Sonuç ise son kullanıcılara yönelik olarak tüm büyüklükteki veri merkezleri için sınır bilişim uygulamaları ve dağıtılmış ağları desteklemenin yanı sıra büyüyen e-ticaret işi için fırsatlar yaratacak geniş tabanlı bir yetenek ortaya çıktı.

Eaton’ın şu anda sunduğu binlerce yeni ürün arasında sunucu rack üniteleri, kabinler, kablolar ve bağlantı istasyonları, KVM anahtarları, çeşitli diğer çevre birimleri ve aksesuarlar gibi bağlantı ürünleri yer alıyor.

Tripp Lite markası, 2022’de 100 yaşındadır ve Tripp Lite’ın otomobil endüstrisi için farlar ürettiği zamana kadar uzanıyor. Tripp Lite adı, yeni seriler tamamen Eaton – Tripp Lite Series olarak yeniden markalanana korunacak.

‘Tripp Lite by Eaton’ hakkında daha fazla bilgi için bölgesel Eaton ofisinizle iletişime geçin: https://www.eaton.com/tr/tr-tr/company/partnering-with-eaton/become-an-eaton-partner/toy-force.html