Sosyal Medya

Güncel Teknoloji

Eclit’in ilk ödülü HPE Türkiye’den geldi

IT'yi yalınlaştıran ve yüksek çevikliği ile müşterilerine en hızlı, güvenli ve kaliteli hizmeti sunan Eclit, ilk ödülünü kısa süre içinde aldı. Müşterilerine sunduğu hizmetin kalitesiyle fark yaratan Eclit, HPE Türkiye'nin “En İyi Service Provider” ödülünün sahibi oldu.

Eclit’in ilk ödülü HPE Türkiye’den geldi

IT’yi yalınlaştıran ve yüksek çevikliği ile müşterilerine en hızlı, güvenli ve kaliteli hizmeti sunan Eclit, ilk ödülünü kısa süre içinde aldı. Müşterilerine sunduğu hizmetin kalitesiyle fark yaratan Eclit, HPE Türkiye’nin “En İyi Service Provider” ödülünün sahibi oldu.

IT’nin karmaşasını yalınlaştıran uçtan uca çözümler sunan Eclit, ilk ödülünü HPE Türkiye’den aldı. Eclit Kanal Yönetimi Müdürü Süheyl Altıntaş, Türkiye’deki en yetkin ve çevik yönetilen hizmetler sağlayıcısı olduğu için layık görülen “En İyi Service Provider” ödülünü HPE Partner Kick Off etkinliğinde aldı.

Konuyla ilgili görüşlerini aktaran Eclit Co-CEO’su Evren Ballı, şunları söyledi:

“Eclit olarak yönetilen hizmetler, bulut yönetimi, iş sürekliliği, profesyonel hizmetler ve bulut yedekleme alanlarında müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesiyle fark yaratıyoruz. Bunun için attığımız adımların karşılığını kısa sürede HPE Türkiye gibi önemli bir iş ortağından almak bizim için çok önemli. Eclit tarihine bir ilk olarak geçen bu ödül, elde edeceğimiz başarıların önemli bir dönüm noktası. Eclit’i “En İyi Service Provider” olarak seçtiği için HPE Türkiye’ye de teşekkür ediyoruz.”