Sosyal Medya

Otomobil

Elektrikli Vespa Scooter, Vespa Elettrica 2017

Vespa Elettrica , ikonik Vespa'nın elektrikli versiyonu 2017 Geliyor. Elektrikli Vespa Scooter manevra kabiliyetinden kaybetmeden daha çevreci

Vespa ikonik scooter’ının elektrikli versiyonunu yapıyor.

İkonik Vespa’nın elektrikli versiyonu 2017 Geliyor. Elektrikli Vespa Scooter manevra kabiliyetinden kaybetmeden daha çevreci..

Elektrikli Scooter bulmak aslında zor değil ama dünyada belkide en çok bilinen ve sevilen markalardan biri Vespa sizin için artık bu alternatif sunuyor.

Vespa kurulduğu günden beri fosil yakıtları tüketti. Vespa görünüşe göre bu yıllanmış durumu değiştiriyor. Vespa Elettrica Projesini duyuran Vespa, elektrik Scooter yapıyor.

 

Şirket elektrikli motoru ile İtalya’nın meşhur daracık sokaklarında manevra kabiliyetinden birşey kaybetmeyeceğini iddia ediyor. Ayrıca teknoloji tutkunları için yenilikçi bir takım bağlantı çözümleride olacak. İşin bu tarafın henüz tam belli olmamakla birlikte akıllı telefonlar ile elektrikli Vespa Scooter üzerinde çeşitli kontrollerin olması muhtemel.

Vespa Elettrica – Elektrikli Vespa Scooter 2017 ikinci yarısında!

Elektrikli Vespa Scooter, Vespa Elettrica 2017’nin ikinci yarısında satışa sunulacak. Henüz fiyatlandırma konusunda bir açıklama yapılmadı.

Piaggio Group