Sosyal Medya

Güncel Teknoloji

eLogo’dan SAP’nin DRC ürününe e-Dönüşümentegrasyonu

Farklı ülkelerde faaliyet gösteren şirketler e-Belgelerini kolayca oluşturabiliyor.


eLogo
’dan SAP’nin DRC ürününe e-Dönüşümentegrasyonu


Farklı ülkelerde faaliyet gösteren şirketler
e-Belgelerini kolayca oluşturabiliyor

eLogo, SAP uyumlu e-Dönüşüm paketlerine bir yenisini daha ekledi. SAP’nin Document and ReportingCompliance (DRC) ürün entegrasyonuyla birlikte eLogo, yerelin yanı sıra global müşteri segmentinde de büyümesini sürdürecek.

eLogo, SAP ekosistemine yönelik sunduğu e-Dönüşüm projelerine bir yenisini daha ekledi. eLogo ve SAP’nin global teknik kadrosu ile birlikte gerçekleştirilen DRC entegrasyonuile ürün en güncel mevzuatlara uyumlu çalışıyor. DRC ürünü lisansına sahip müşteriler, eLogo hesaplarını aktive ederek e-Belgelerini mevzuata uygun, hızlı ve sorunsuz bir şekilde Gelir İdaresi Başkanlığına iletebiliyor. Böylece tek bir ekrandan tüm süreçler yönetilebiliyor, muhasebesel akışlar başarılı bir şekilde tamamlanabiliyor.

Özellikle birden fazla ülkede faaliyet gösteren global müşteriler, tüm lokasyonlarında aynı ürünü kullanarak e-Belgelerini oluşturabiliyor. Yasal raporlamalarını küresel olarak yönetirken, uyumluluklarını optimize edip verimliliklerini artırıyor.

“Etki alanımızı genişletiyoruz”

Ürün yelpazelerini ve etki alanlarını genişletmeye devam ettiklerini söyleyen eLogo Genel Müdürü Başak Kural, “eLogo olarak 200’den fazla yazılımla entegrasyonumuz bulunuyor. Böylece her ölçekten müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına cevap veriyoruz. Geliştirdiğimiz entegrasyonsayesinde SAP ekosistemindeki kullanıcılara daha verimli ve gelişmiş bir deneyim sunuyoruz. DRC lisansına sahip kullanıcılar, ürün içerisinden e-Dönüşüm hizmetlerimizden kolayca yararlanabiliyor. Globalde yoğun olarak kullanılan DRC ürünüyle entegrasyonu sağlayarak, yereldeki müşterilerimizin yanı sıra global çapta faaliyet gösteren müşteri segmentinde de büyümemizi sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.