Sosyal Medya

Güncel Teknoloji

ERETEAM, ‘’Mind Vision’’ projesini hayata geçiriyor

Birçok sektöre veri analizi ve iş optimizasyonu çözümleri sunan, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen teknoloji şirketleri ile etkili iş ortaklıkları gerçekleştiren Ereteam, çağın vizyonuyla yeni atılımlar gerçekleştirmeye devam ediyor.

ERETEAM’DEN YENİ İNSAN KAYNAKLARI ATILIMI:

DAHA BAŞARILI YARINLAR İÇİN YETENEĞE VE GELİŞİME YATIRIM

Birçok sektöre veri analizi ve iş optimizasyonu çözümleri sunan, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen teknoloji şirketleri ile etkili iş ortaklıkları gerçekleştiren Ereteam, çağın vizyonuyla yeni atılımlar gerçekleştirmeye devam ediyor. Daha kaliteli hizmet vermek, çalışanlarının yeteneklerini en üst düzeyde değerlendirmek ve gelişimlerine daha da katkıda bulunmak için İpek Aral danışmanlığında ‘’Mind Vision’’ projesini hayata geçiriyor.

Türkiye’nin ilk yazılım hizmeti danışmanlığı ve veri analizi şirketlerinden biri olan, veri odaklı karar alma kültürünü kuruluşlara adapte etme vizyonu ile çalışan Ereteam, iş zekâsı, performans yönetimi, kurumsal pazarlama yönetimi, veri entegrasyonu, finansal kaynak planlaması ve risk yönetimi gibi çok geniş alanda çözüm ve hizmet sunuyor.

Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen teknoloji şirketleri ile etkili iş ortaklıkları gerçekleştiren, kamu, finans, telekomünikasyon, ilaç, sigorta ve perakende gibi birçok sektöre veri analizi ve iş optimizasyonu çözümleri sunan Ereteam, çağın vizyonuyla yeni atılımlar gerçekleştiriyor.

Daha kaliteli hizmet vermek, kaynaklarını en üst düzey seviyede kullanmak ve çalışanlarının yeteneklerini daha iyi değerlendirmek, gelişimlerinin önünü daha da açmak için yeni insan kaynakları projesini hayata geçiriyor.

AMERİKA MERKEZLİ BÜYÜME YOLCULUĞUNDA MIND VISION’I BAŞLATTIK

Ereteam’in Finans ve İnsan Kaynakları Direktörü Berrin Karaman Şimşek, yeni projelerini şöyle açıklıyor:

“Şirketimizin Amerika merkezli büyüme yolculuğunda; çalışanlarını dinleyen, buna uygun planlamalar yapabilen, çevik bir organizasyon hedefimiz bulunmaktaydı. Bu kapsamda işe alma süreçlerinden başlayarak, kişisel gelişim, ödüllendirme ve stratejik iş gücü planlaması adına uçtan uca bir yetenek yönetimi projesi olan Mind Vision’ı başlattık.”

20 yılı aşkın süredir insan kaynakları alanında çalışma yürüten, oluşturduğu projelerle ödüllere layık görülen İpek Aral danışmanlığında oluşturulan ‘’Mind Vision’’ projesi, katılımcı bir proje olma özelliği taşıyor.

20 yılı aşkın süredir insan kaynakları alanında çalışma yürüten, oluşturduğu projelerle ödüllere layık görülen İpek Aral danışmanlığında oluşturulan ‘’Mind Vision’’ projesi, katılımcı bir proje olma özelliği taşıyor.

İŞ DÜNYASINDA OYUNUN KURALLARI YENİDEN YAZILIYOR

İpek Aral da projeyi şöyle açıklıyor: 21. yüzyılın hızla değişen iş dünyasında oyunun kuralları yeniden yazılıyor. Özellikle pandemi sonrasında insan yönetimi uygulamalarında yaşanan çok boyutlu gelişmeleri takip eden Ereteam İnsan Kaynakları bölümü, yeni çalışma perspektifini “Mind Vision” sloganı ile tanımlıyor.

DİJİTAL ORTAMDA KURGULANACAK

İnsan Kaynakları ekibinin çevik yaklaşımla geliştirdiği Ereteam Mind Vision uçtan uca, katılımcı bir proje olma özelliklerini taşıyor. Bütün insan yönetimi süreçlerinin dijital ortamda kurgulanması ve hayata geçirilmesi prensibi ile ilerleyen projede, gerek yönetici, gerekse çalışanlar ile sistemli diyaloglar kurulacak. Kurulacak diyalogların amacı; ihtiyaç, beklenti, eleştiri ve önerileri sıcağı sıcağına projelere yansıtmak. Yetenek kazanımı, performans, öğrenme gelişme, kariyer, bağlılık ana konularını kapsayan Ereteam Mind Vision, altı aylık fazlara bölen İK ekibi, dünyada insan kaynaklarında yaşanan farklılaşmaları zaman kaybetmeden proje içeriğine yansıtmayı hedefliyor.