Categories: Genel

Evidea Dev Sepet indirimi Kampanyası, Yoğun İlgi Siteyi Kilitledi!

Evidea.com’un dev sepet indirimi başladı.

Yoğun ilgi nedeniyle site kilitlendi. Sonrasında kalan süreyi telafi etmek isteyen site, gece yarısına kadar kampanyayı uzattı.

Dev Sepet indirimi Kampanyası kaçmaz bir fırsat sunacak, özellikle TV sehpaları ve Elektronik mutfak eşyalarına dikkat çekmek isterim. Oldukça uygun fiyatlar olacak. 17 Ocak Salı günü saat 17.00’de başlayacak SEPET İNDİRİMİNİ kaçırmayın!

Mobilya ve ev dekorasyonu denince akla gelen ilk e-ticaret sitelerinden biri olan Evidea.com, dev bir indirim kampanyası başlatıyor.

Mobilyadan ev dekorasyonuna; banyodan mutfağa, ev tekstilinden aydınlatmaya ve yapı market ürünlerine kadar ; birbirinden farklı yüz binlerce üründe geçerli olacak “Dev Sepet İndirimi” kampanyası, 17 Ocak Salı günü saat 17.00’de başlıyor.

Sepette anında %70’e varan indirimin gerçekleşeceği ve ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğu kampanya; 18 Ocak Çarşamba günü saat 17:00’e kadar devam edecek.

Evidea.com gözlerinize inanamayacağınız ve yılda sadece bir kez gelecek bir kampanyaya imza atıyor. Yüz binlerce üründe sepette anında %70’e varan indirimin gerçekleşecek; ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğu kampanya 18 Ocak Çarşamba günü saat 17:00’e kadar devam edecek.

Birçok üründe piyasa fiyatlarının altında, en uygun fiyatı sunan Evidea.com; yılda bir kere düzenlenen bu kampanya ile çok daha düşük fiyatlara ihtiyaçlarınızı karşılamanız için büyük bir fırsat sunuyor. Hem birçok ürünü evden çıkmadan, karşılaştırarak Evidea güvencesiyle alayım hem de bu ürünlere en düşük fiyat garantisiyle ulaşayım diyorsanız; Evidea’nın Dev Sepet indirimi kampanyası tam size göre.

Evidea Dev Sepet indirimi Kampanyası! Bu Fırsat Kaçmaz!

Kampanyada yüz binlerce üründe %70 indirim fırsatı Evidea.com ziyaretçilerini bekliyor. Ürünleri sepete attıktan sonra anında indiriminden faydalanabileceğiniz kampanyada mobilyadan ev dekorasyonuna; banyodan mutfağa, ev tekstilinden aydınlatmaya ve yapı market ürünlerine kadar birçok farklı kategoride ürün bulunuyor.

Stoklarla sınırlı ürünlere sahip olmak ve Dev Sepet İndirimi kampanyasından yararlanmak için; takviminizi 17 Ocak ve saatlerinizi de 17.00’ye ayarlamayı unutmayın!

Evidea.com


 

Evidea DEV SEPET KAMPANYASI 2 Geliyor, 17.07.2017 Saat 17:00’de

 

 

Behti Soykan

Recent Posts

iPhone 6’lar 3.3 Kez Daha Kolay Bükülüyor ve Apple Bunu Biliyordu!

Apple iPhone 6 Bükülme Problemlerinde Verdiği Yanıt Aslında Doğru Değil! Apple iPhone 6 Cihazlarının Daha Kolay Büküldüğünü Biliyordu. iPhone 6'lar…

2 saat ago

Yaşlı Kullanıcıların İnternet Güvenliği Nasıl Alınır? 4’te 1’i İnternette Korumasız

Yaşlı kullanıcıların yaklaşık 4’te 1’i İnternette Korumasız Aile bireyleri onlar için endişeli, olmakta da haklılar. 55 yaş ve üzeri Yaşlı Kullanıcıların…

6 saat ago

VPNHub, PornHub Mobil ve Masaüstü için Bir VPN Hizmeti Başlattı

VPNHub PornHub'ın yeni VPN Hizmeti Dünyaca ünlü yetişkin sitesi PornHub, mobil ve masaüstünde gizli internet gezintisi yapma imkanı sağlayacak yeni bir…

7 saat ago

iPhone Pilini Garanti Dışı Değiştirene 190 TL Geri Ödeme

Apple Garanti Dışını Pil Değiştirenlere de Ücret İadesi Yapmaya Karar Verdi! Apple yayımladığı bir duyuru ile 2017 yılında sorunlu pillerini…

8 saat ago

Şimdi Facebook Hesabınızı Telefon Numarası Vermeden Koruyabilirsiniz, İşte Ayarlar!

Facebook'tan Kişisel Veri Güvenliği Artırıcı Adım! Facebook SMS Olmadan 2 Faktörlü Kimlik Doğrulama Özelliğini Devreye Aldı. Peki Bunu Nasıl Ayarlarız?…

1 gün ago

Yeni FujiFilm X-T100, Giriş Seviyesi Klasik Tarz Sevenlere

FujiFilm'in Yeni X-T100 Modeli Klasik Stili 600 Dolara Sunuyor! Yeni FujiFilm X-T100, Giriş Seviyesi Klasik Tarz Sevenlere. Fujifilm yeni X-100…

1 gün ago