Sosyal Medya

Mobil Uygulamalar

Ezan Vakti Pro Uygulaması Yenilendi!

Dünya çapında milyonlarca kullanıcısı olan “Ezan Vakti Pro” uygulaması ile Deloitte EMEA’nın “Helal Dijital Uygulamalar” listesinde ilk 10’a girdi.

 

HELAL EKONOMİ  “HELAL DİJİTAL UYGULAMALAR”LA BÜYÜYOR!

“HELAL YAŞAMI KOLAYLAŞTIRAN” START-UP “MAVİAY YAZILIM”IN
“EZAN VAKTİ PRO” UYGULAMASI YENİLENDİ!

Dünya çapında milyonlarca kullanıcısı olan “Ezan Vakti Pro” uygulaması ile Deloitte EMEA’nın “Helal Dijital Uygulamalar” listesinde ilk 10’a girdi.

Dünya çapında 190’dan fazla ülkede, 35 milyonu aşkın kullanıcısı olan Helal Yaşam Teknolojileri’ne odaklanan Maviay Yazılım’ın “Ezan Vakti Pro” uygulaması yenilendi. Her sene uygulamaya eklediği yeni özellikler ile kullanıcılardan tam not alan “Ezan Vakti Pro” uygulaması, bu sene de kullanıcıların isteklerini değerlendirerek önemli özellikler ekledi.

”EZAN VAKTİ PRO” UYGULAMASI BULUT’A TAŞINDI!

“Ezan Vakti Pro” uygulamasına başta “Dark mode” (Karanlık modu) özelliği olmak üzere birçok yenilik eklendiğini belirten Maviay Yazılım Genel Müdürü Suat Dönmez, “En doğru namaz vakti uygulaması ile dünyanın her yerinden 35 milyon Müslüman tarafından kullanılmakta olan ”Ezan Vakti Pro” uygulamamızı “bulut”a taşıdık. Artık telefonunuzu değiştirseniz dahi bulut yedekleme özelliği sayesinde kullanım özelliklerini kaybetmeden yeni cihazınıza taşıyabileceksiniz. Farklı kullanıcı arayüzü seçenekleri ve birçok farklı tema ile kişiselleştirilebilir ekran görünüm özellikleri eklenen uygulamada ek olarak dua istekleri ve online hatimler gibi paylaşım servislerinden, bildirim özelliği ile daha hızlı haberdar olacaksınız” dedi.

Yeni özelliklerine ara vermeden devam edeceklerini belirten Maviay Yazılım Genel Müdürü Suat Dönmez, uygulamanın kullanıcılarına bir de müjde veriyor ve ”Yakında uygulamamızda ünlü bir Türk hafız sesini de duyacaksınız; bu sayede uygulamamıza uzun zamandır talep edilen bir özellik daha eklenmiş olacak” diyor.

HELAL DİJİTAL UYGULAMALARLA “DİJİTAL İHRACAT”I ARTIRACAĞIZ!

Başarılarını yurt dışına da taşımak istediklerini belirten Suat Dönmez“Ezan Vakti Pro” uygulaması ile Deloitte EMEA’nın “Helal Dijital Uygulamalar” listesinde ilk 10’a girdiklerini, teknoloji ve kullanıcı memnuniyeti açısından rakiplerinden önde olduklarını belirtti ve sözlerine “Helal ekonominin öne çıkan girişimlerinden olan Modanisa, tüm dünyaya e-ihracat yaparak büyümeye devam ediyor. 2020 yılında İngiltere ve körfez ülkeleri başta olmak üzere tüm Dünya’da, helal girişimler ve start-up’lar özellikle dijital alanda yeni yatırımlar almıştır. “Ezan Vakti Pro” uygulamamız ile Apple, Google Store ve ardından Huawei Gallery’de yer alarak 194 ülkeye ulaştık. Özellikle “helal dijital uygulamalar”arasında ilk sıralara çıkarak, daha fazla dijital ihracatı hedeflemekteyiz” ifadelerini ekledi.