Sosyal Medya

Mobil Uygulamalar

fastPay ile TAB Gıda restoranlarında cepten tek hareketle ödeme dönemi

fastPay ile TAB Gıda restoranlarında cepten tek hareketle ödeme dönemi. Burger King®, Popeyes®, Arby's®, Sbarro® ve Usta Dönerci®’de...

fastPay ile TAB Gıda restoranlarında cepten tek hareketle ödeme dönemi

Burger King®, Popeyes®, Arby’s®, Sbarro® ve Usta Dönerci®’de fastPay ile temassız ödeme başladı…

DenizBank, 25 yıllık tecrübesiyle hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri TAB Gıda ile cep telefonundan temassız ödeme kolaylığı sağlayan iş birliği gerçekleştirdi.

İş birliği kapsamında fastPay kullanıcıları Türkiye’nin dört bir yanında yer alan Burger King®, Popeyes®, Arby’s®, Sbarro® ve Usta Dönerci® restoranlarında yapacakları alışverişlerde sadece telefonu yan çevirerek üretecekleri kare kodla hızlı, sağlıklı, masrafsız ve güvenli ödeme yapabilecekler.

Anlaşma kapsamında ayrıca fastPay ile TAB Gıda markalarından herhangi birinde yapılacak ilk harcamada 10 TL hediye kullanıcıların fastPay bakiyelerine yüklenecek.

DenizBank’ın yenilikçi ürünü fastPay, ödeme çözümü olarak sunduğu kolaylıkları, her geçen gün yenisini eklediği anlaşmalar ile yaygınlaştırıyor. Banka, bu kapsamda Türkiye’nin lider hızlı servis restoran zinciri işletmecisi TAB Gıda bünyesinde bulunan Burger King®, Popeyes®, Arby’s®, Sbarro® ve Usta Dönerci® restoranlarında geçerli olacak iş birliği gerçekleştirdi.

fastPay ile lezzete ulaşmanın en kısa yolu

DenizBank müşterisi olsun olmasın herkesin faydalanabileceği fastPay ile cüzdan taşıma derdi olmadan, nakit paraya ihtiyaç duymadan, sadece cep telefonunu yan çevirip, ekranda çıkan kodu kasiyere göstererek Burger King®, Popeyes®, Arby’s®, Sbarro® ve Usta Dönerci® restoranlarında ödeme yapmak mümkün olacak. Ayrıca anlaşma kapsamında ilk harcamada 10 TL hediye kullanıcıların fastPay bakiyelerine yüklenecek.

“Sağlıklı ve güvenli alışverişi yenilikçi projelerimiz ile destekliyoruz ”

Bankacılık hizmetlerinin artık banka dışından daha fazla yapılmaya başlandığı bu dönemde trendleri takip eden değil, onları hayata geçiren kurum olma anlayışıyla çalışmalarını sürdürdüklerini belirten DenizBank Dijital Dönüşüm, CRM ve Değişim Yönetimi Grubu Genel Müdür Yardımcısı Umut Özdoğan iş birliğine ilişkin şöyle konuştu;

“Hijyen açısından temassız ödeme seçeneğinin çok daha büyük ihtiyaç halini aldığı küresel salgın döneminde DenizBank olarak; sağlıklı, masrafsız ve güvenli ödeme imkânı sunmak amacıyla hayata geçirdiğimiz projeler ile hizmet yelpazemizi geliştiriyoruz. Bugün, dijitalleşme fiziksel cihazları ve ortamları devre dışı bırakırken, küresel gelişimin yönünü de mobile çevirdi. DenizBank ise bu noktada hayata geçirdiği hizmetler ile ilklere imza atmanın yanında, uygulamaya aldığı etkili projeler ile insanların günlük hayatının pek çok alanına dokunuyor. Ülkemizin en çok tercih edilen yemek markalarını bünyesinde bulunduran TAB Gıda ile yaptığımız işbirliği ile insanlarımıza Türkiye çapında 900’e yakın restoranda sağlıklı, güvenli ve kolaylıkla ödeme yapma ve kazanma fırsatı sunuyoruz. fastPay ile kullanıcılarımızın hayatını kolaylaştırmaya odaklı çalışmalarımız artarak devam edecek”.

“Müşterilerimize yeni bir dijital deneyim sunuyoruz’’

Ödeme sistemlerinde yeni çağın trendlerini takip edip, uyguladıklarını dile getiren TAB Gıda Finans ve Franchise Yatırımlarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Özgür Çetinkaya ise, “TAB Gıda olarak, DenizBank ile hayata geçirmiş olduğumuz iş birliğimizden son derece memnuniyet duyuyoruz. Hızlı servis restoran zinciri sektörünün lideri olarak, dijitalleşmeye büyük önem veriyoruz. Son olarak www.tiklagelsin.com ve Tıkla Gelsin® mobil uygulama sistemimize kattığımız ödeme sistemi ile müşterilerimizin kredi kartları yanlarında olmadan pratik ve hızlı bir şekilde sipariş vermelerini sağladık. DenizBank ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği doğrultusunda, fastPay ile misafirlerimize güvenli ve kolay bir şekilde ödeme yapabilmeleri için yeni bir dijital deneyim sunduk’’ diye konuştu.

Yenilikçi ödeme uygulaması: fastPay

DenizBank müşterisi olsun olmasın herkese açık bir platform olarak hizmet sunan fastPay’de, kullanıcılar tüm bankalara ait kredi kartlarını ekleyerek veya herhangi bir banka kartından fastPay hesabına bakiye aktararak, ek masraf ödemeden istanbulkart ve Kentkart ulaşım kartlarına diledikleri yerde ve zamanda kolayca yükleme yapabiliyor, faturalarını ve site aidatlarını rahatlıkla ödeyebiliyor. Türkiye’nin ilk nakitsiz stadyumunu hayata geçiren, anlaşmalı iş yerleri ve e-ticaret ödemelerinde de hayatı kolaylaştıran fastPay, cepten cebe 7/24 ücretsiz para gönderme ve ATM’den kartsız para çekebilme özellikleri de sunuyor.

Sektörde birçok ilkin mimarı olan fastPay, daha önce de dünyada ilk handsfree (bluetooth) ödeme, sesle para çekme ve gönderme gibi yeniliklere imza atmıştı. fastPay; App Store ve Google Play Store’dan ücretsiz indirilebiliyor.

Detaylı bilgi için www.fastpay.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.