Sosyal Medya

Ne? Nasıl yapılır?

Ford Aktif Memnuniyet Sistemi Nedir? Faydaları Nelerdir?

Yolda ihtiyaç duyulan tüm hizmetler tek sistemde. Ford Aktif Memnuniyet Sistemi Nedir? Hangi Faydaları Vardır? İşte Detaylar!

Ford Aktif Memnuniyet Sistemi ile yollarda konfor ve güvenlik sunuyor

Ford, müşteri memnuniyetinde en üst noktayı hedefleyerek, şimdi de yollarda konfor ve güvenliği artıran ‘Aktif Memnuniyet Sistemi’ni başlatıyor. Sistem Ford Aktif Yol Destek Asistanı (FAYDA); Yol Destek ve Çekici Hizmeti, Alternatif Hizmetler, Bayi İkame Araç Uygulaması, İlk Buluşma; Fkasko ürün ve hizmetleriyle ihtiyaç duydukları her anda Ford müşterilerinin yanında olacak.

Türkiye’nin dört bir yanındaki geniş bayi ağı, satış ve satış sonrasında müşteri memnuniyetinde lider olmak hedefiyle hizmet veren Ford; müşterileri için yolları daha da güvenli hale getiren ‘Aktif Memnuniyet Sistemi’ni hayata geçiriyor.

Sistem, “Ford Life Card” sahibi tüm Ford müşterilerine “Yol Destek ve Çekici Hizmeti”, konaklama, ulaşım ve taksi hizmetleri sunan “Alternatif Hizmetler” ve Ford müşterilerine özel hazırlanmış “Fkasko” ile güvenlik ve konforu artıracak pek çok hizmet sunuyor. “Bağlı Müşteri ve Bayi” başlığı altındaki çalışmalarla da müşteri memnuniyetine odaklanan Ford, dijitalleşen hizmetleri aracılığı ile müşterilerin talep ve beklentilerini7/24 analiz ederek özelleştirilmiş ürün ve servisler sunuyor.

Yolda ihtiyaç duyulan tüm hizmetler tek sistemde

Değişen müşteri taleplerine göre satın alma öncesini, esnasını ve sonrasını dikkate alarak mobil hizmetler oluşturan; yenilikçi bayi ve servis yapılanmalarını sürdüren Ford, şimdi de Aktif Memnuniyet Sistemi’nde pek çok faydayı aynı çatı altında topluyor.

Bu sistem ile“Ford Life Card” sahibi tüm Ford müşterilerine;Ford Aktif Yol Destek Asistanı (FAYDA), Yol Destek ve Çekici Hizmeti, Alternatif Hizmetler (Konaklama, Ulaşım, Taksi vb), Bayi İkame Araç Uygulaması, İlk Buluşma, Fkasko ürün ve hizmetleriyle uzman kadro ve yaygın bayi ağıyla hizmet veriyor.

Ford Aktif Yol Destek Asistanı (FAYDA) sayesinde sürücüler ve yolcular; yolda herhangi bir arıza veya kaza durumunda Yol Destek ve Çekici Hizmeti alabiliyor ve konaklama; ulaşımı kapsayan Alternatif Hizmetlere erişebiliyorlar. Ford müşterilerine özel hazırlanmış Fkasko hizmetini de içeren ‘Aktif Memnuniyet Sistemi’, ihtiyaç anında hızla Ford Otosan’ın yaygın bayi ağının uzman kadrolarını, Ford standartlarında onarımı ve orijinal parça garantisini müşterilerinin hizmetine sunuyor.

Ford Aktif Yol Destek Asistanı (FAYDA)

Yolunuza güven içinde devam etmenin rahatlığını hep yaşayın diye Ford Aktif Yol Destek Asistanı (FAYDA) bir telefon uzağınızda.

İlk Buluşma Programı

Yeni Ford’unuzu aldıktan sonraki ilk bir ay içinde sizi Türkiye’nin dört bir yanındaki 124 yetkili servisimizden birine bekliyoruz. Böylece yeni aracınızın ilk kontrollerini ücretsiz yaptırabilir, aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulabilirsiniz

Detaylı bilgi için tıklayın.

FKasko

Ford’unuza özel hazırlanmış F Kasko, orijinal yedek parça hizmeti, uzman servis ekibi ayrıcalığı ve Ford güvenlik standartlarına uygun onarım garantisiyle kendinizi hep güvende hissetmenizi sağlıyor.

>Detaylı bilgi için tıklayın.

 

Ford