Sosyal Medya

Kripto Para

FTX TR kullanıcı odaklı geliştirmelere devam ediyor

Türkiye'ye iddialı bir giriş yapan kripto para borsası FTX TR ise yeni geliştirmeler ile birlikte kullanıcılarının kripto paralardaki fiyat dalgalanmalarından etkilenmesini önleyecek TWAP emirlerini aktifleştirdiğini duyurdu.

FTX TR kullanıcı odaklı geliştirmelere devam ediyor

Türkiyede faaliyet gösteren kripto borsa sayısı giderek artıyor. Kripto para borsaları artan rekabet ortamında kullanıcılarına işlem yapmayı kolaylaştıran ve yatırımlarını güvence altına alan ürünler sunarak öne çıkmaya çalışıyor. Türkiye’ye iddialı bir giriş yapan kripto para borsası FTX TR ise yeni geliştirmeler ile birlikte kullanıcılarının kripto paralardaki fiyat dalgalanmalarından etkilenmesini önleyecek TWAP emirlerini aktifleştirdiğini duyurdu.

FTX, her seviyedeki yatırımcıya hitap etmesiyle kripto para alım satım için güvenilir bir platform olmak ve dijital para birimi ekosistemini geliştirmek üzere tasarlanan, dünyanın en büyük işlem hacmine sahip kripto para borsalarından biri. Kullanışlı arayüzü, güçlü altyapısı, eğitici içerikleri ve müşteri destek ekibi ile Türk kullanıcılara FTX TR adıyla hizmet veriyor ve FTX’in globaldeki vizyonunu Türkiye’ye taşımak için faaliyetlerini sıkı bir şekilde sürdürüyor.

Dünyanın en deneyimli yatırımcıları tarafından tasarlandı

Kripto para borsası FTX, uzun yıllar kripto para işlemi yapan yatırımcıların karşılaştıkları sorunlar ve eksikliklerden yola çıkarak hayata geçirdiği bir platform. Dünyanın en deneyimli yatırımcıları tarafından tasarlanan ABD merkezli borsa, kullanıcılarının ihtiyaçlarına ve taleplerine göre pek çok emir çeşidi sunuyor. Bunlardan bir tanesi de TWAP, yani “Zaman Ağırlıklı Ortalama” olarak isimlendirilen emir çeşidi.

Fiyat hareketlerinden etkilenmeden kripto para alım satımı yapmak mümkün

TWAP (Zaman Ağırlıklı Ortalama) emirleri, spot piyasalarda, belirlediğiniz periyot aralıklarında bireysel market emirleri verilmesine olanak sağlıyor. Böylece kullanıcılar, dalgalı fiyat hareketlerinden etkilenmeden düzenli aralıklarla kripto para alıp satabiliyor ve büyük miktarları küçük miktarlara bölerek işlem yapabiliyor.

Bitcoin ve onlarca dijital varlığa yatırım yapmak ulaşılabilir ve kolay hale geliyor

Güçlü altyapısı ile mobil uygulama ve web platformundaki kullanım kolaylığına dikkat çeken FTX TR Genel Müdürü Şeref Bayırlı,

“Yatırımcıların TRY, USDT, USD sabit coini ve BTC para birimleriyle, onlarca paritede işlem yapabileceği yüksek teknolojili ve güvenlikli bir yatırım ortamı sunuyoruz. Likidite risklerini ortadan kaldıran ve arkasına dünyanın en büyük kripto borsalarından birini alan FTX TR olarak, Türk kripto yatırımcıları için her konuda destek alabilecekleri güçlü bir topluluk oluşturmaya odaklanıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Kripto para ekosistemine adım atmak isteyenler ya da içinde olup daha fazlasını öğrenmek isteyenler için FTX TR, Türk kullanıcılara hızlı müşteri destek ekibinin yanı sıra, blog içerikleri ve destek makaleleriyle her an her yerden bilgi ve destek sağlıyor.