Sosyal Medya

Android

Galaxy Note 4 için Android 5.1.1 Geliyor!

Samsung, gelen bilgilere göre Haziran ayının sonuna doğru Galaxy Note 4 için Android 5.1.1 Lollipop güncellemesini duyuracak.

Samsung, gelen bilgilere göre Haziran ayının sonuna doğru Galaxy Note 4 için Android 5.1.1 Lollipop güncellemesini duyuracak.

Samsung’un 2014’ün son dönemlerinde satışa sunduğu amiral gemisi Galaxy Note 4, oldukça yüksek satış başarıları ve yoğun ilgi toplamayı başaran bir modeli oldu.

Samsung’un ülkemizde fiyatı 1999 TL seviyesine kadar düşen Galaxy Note 4 modeli, hala fiyat performans oranıyla alınabilecek en iyi modellerden biri.

Galaxy Note 4 için Android 5.1.1 Lollipop güncellemesi geliyor!

Android 5.0.1 Lollipop güncellemesini alan Galaxy Note 4’e, Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modellerinden önce ya da aynı zamanda, gelen bilgilere göre Haziran ayının sonuna doğru Android 5.1.1 Lollipop güncellemesi gelebilir.

Samsung’un daha önce Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modelleri için de haberini paylaştığımız yeni kamera uygulamaları, Android 5.1.1 Lollipop güncellemesiyle beraber Galaxy Note 4’e de gelecek.

Samsung’un Android 5.0.1 ve 5.0.2 sürümlerinde yaşanan yüksek batarya tüketimi ve RAM tüketimi gibi sorunları ortadan kaldıracağı söylenen Android 5.1.1 güncellemesi, ayrıca Galaxy Note 4’e yenilenen TouchWiz arayüzünü de getirecek.

Böylelikle telefon Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modellerindeki gibi bir görünüme sahip olacak.

Hedef Android M’e kadar cihazları Android 5.1.1 yapmak

Gelen bilgilere göre Samsung, geçtiğimiz günlerde tanıtılan Android M sürümü final olarak piyasaya sunulmadan, mevcut üst seviye cihazlarını Android 5.1.1 Lollipop sürümüne güncellemek istiyor.