Sosyal Medya

Samsung

Galaxy Unpacked Ağustos 2022: Hayatı İkiye Katla! Bugün Canlı Yayın!

Samsung'un, inovasyonun sadece radikal fikirler üretmenin değil, günlük hayatlarımızı daha iyi yönde dönüştürecek yeni deneyimlerin kapılarını aralamanın bir yolu olduğuna inandığını biliyoruz.

Galaxy Unpacked Ağustos 2022: Hayatı İkiye Katla! Az Kaldı!

Samsung’un, inovasyonun sadece radikal fikirler üretmenin değil, günlük hayatlarımızı daha iyi yönde dönüştürecek yeni deneyimlerin kapılarını aralamanın bir yolu olduğuna inandığını biliyoruz.

Elbette hayata anlam katan inovasyonların tümü, aslında büyük değişimlerin bir başlangıcı…

Samsung geleneksel hale gelen ve en yeni inovasyonlarını, yeni amiral gemisi akıllı telefonlarını duyurmaya hazırlanıyor.

10 Ağustos tarihinde, Samsung’un söylemiyle, büyük bir değişime yakından tanıklık etmek ve sınırları nasıl zorladığımızı sizere göstermek için büyük bir heyecan duyan herkesi online etkinliğine davet etmeye başladı.

Tüm dünya ile aynı anda canlı yayınlanacak “Galaxy Unpacked: Hayatı İkiye Katla” etkinliğini YouTube kanalından canlı takip edebilirsiniz.

Galaxy Unpacked Ağustos 2022 Canlı Yayın Linki

Samsung ‘Galaxy Unpacked’ etkinliği 10 Ağustos Çarşamba günü saat 16:00’da (TSİ) Samsung.com ve Samsung’un YouTube hesabında canlı yayınlanacaktır.

Tarih     : 10 Ağustos 2022

Yer        : Samsung YouTube Kanalı – https://www.youtube.com/samsung

Saat      : 16:00 (TSİ)