Sosyal Medya

Android

HUAWEI Mate 10 Pro DxOMark’a Göre En İyi Kameralara Sahip, 97 PUAN

HUAWEI Mate 10 Pro DxOMark 'a Göre En İyi Kameralara Sahip, 97 PUAN. Fotoğraf çekim kalitesi ile 97 puan alan Mate 10 Pro

HUAWEI Mate 10 Pro,DxOMARK’ın en iyi kameralarından biri seçildi

HUAWEI Mate 10 Pro DxOMark’ a Göre En İyi Kameralara Sahip, 97 PUAN…

Akıllı telefon kameralarını detaylı olarak test eden ve bu konuda dünya çapında saygın bir mecra olan DxOMark; fotoğraf meraklıları için test ettiği Huawei Mate 10 Pro’yu en iyi akıllı telefon kameralarından biri seçti.

DxOMark, akıllı telefon fotoğraf incelemelerinde puanlama ve analiz için laboratuvar ortamlarında, iç ve dış mekanlarda 1500’ün üstünde test görüntüsü, 2 saatten fazla video görüntüsü çekerek değerlendiriyor. DxOMark mühendisleri; açık havada veya parlak ışık koşullarında çekim yaptıkları Huawei Mate 10 Pro ile çekilen görüntülerde, gölge ve vurgulama detaylarının iyi korunduğu zorlu yüksek kontrastlı sahnelerde bile mükemmel pozlama sağladığını belirttiler.

HUAWEI Mate 10 Pro DxOMark

HUAWEI Mate 10 Pro DxOMark ‘a Göre En İyi Kameralara Sahip, Fotoğraf çekim kalitesi ile 97 puan aldı

Leica ile birlikte geliştirilen 12-megapiksel RGB ve 20-megapiksel tek renkli sensörle birleştirilen çift kameralı Huawei Mate 10 Pro; fotoğraf çekim kalitesi değerlendirmesinde 97 puan aldı. Sessiz ortamlarda hızlı ve net, otomatik video netleme performansı ile video çekim performansında ise 91 puan aldı.

HUAWEI Mate 10 Pro, mobil yapay zeka destekli yonga seti; gelişmiş tasarım kalitesi, yapay zeka destekli pil ömrü ve fotoğraf performansı ile yeni ve kişiselleştirilmiş bir mobil devrim yarattı. Yapay zeka destekli HUAWEI Mate 10 Pro; fotoğraflarda Bokeh efekti ve gerçek zamanlı mekan ve nesne tanıma özelliği ile daha net ve keskin hatlı portreler sunuyor.

DxOMark