Sosyal Medya

Kripto Para

ICRYPEX, bu kez blokzinciri oyunu Trivian’ın kripto para birimini listeleyecek!

ICRYPEX, listelediği token’lara bir yenisini eklemeye hazırlanıyor. Onedio.com ve Oyna Kazan’ın geliştiricileri tarafından kurulan blokzinciri tabanlı bilgi yarışması oyunu Trivia’nın yerel para birimi, 22 Eylül'de ICRYPEX’te listelenecek.

ICRYPEX, Onedio ve OynaKazan’ın geliştiricileri tarafından kurulan Trivia kripto para birimini listeleyecek

  • ICRYPEX, bu kez blokzinciri oyunu Trivian’ın kripto para birimini listeleyecek!
  • Blokzinciri tabanlı bilgi yarışmasının kripto para birimi 22 Eylül’de ICRYPEXte!

Türkiyenin önde gelen kripto para borsalarından ICRYPEX, listelediği tokenlara bir yenisini eklemeye hazırlanıyor. Onedio.com ve Oyna Kazan’ın geliştiricileri tarafından kurulan blokzinciri tabanlı bilgi yarışması oyunu Trivianın yerel para birimi, 22 Eylül’de ICRYPEXte listelenecek.

Kripto para piyasaları, yaz aylarında küresel ekonomik gelişmelerin etkisiyle önemli değer kayıpları yaşadı. Dünya çapında pek çok merkez bankasının faiz artışına gitmesiyle kripto piyasaları gerilemeyi sürdürse de, güncel bir rapor blokzinciri tabanlı oyunların bu gelişmelerden en az şekilde etkilendiğini ortaya koydu. DappRadar tarafından yayımlanan raporda, küresel kripto aktivitesinin yarısından fazlasının (%52) blokzinciri tabanlı oyunlardan geldiği görüldü. Kullanıcılara bilgi ve becerilerini oyunlarda kullanarak tasarruf elde etme imkanı sağlayan oyna – kazan (P2E) modelinin yaygınlaşması da bu aktiviteyi destekledi. Kripto para platformu ICRYPEX, Onedio.com ve Oyna Kazan’ın geliştiricileri tarafından kurulan blokzinciri tabanlı bilgi yarışması oyunu Trivian’ın kripto para birimini 22 Eylül’de listeleyeceğini duyurdu.

ICRYPEX CEO’su Gökalp İçer,

Konuyla ilgili görüşlerini paylaşan ICRYPEX CEO’su Gökalp İçer,

“Trivian, bilgi yarışması konseptini P2E modeliyle bir araya getiren sayılı örneklerden biri. Türkiye’nin önde gelen kripto para platformu ICRYPEX olarak biz de Trivian’ın kripto para birimi olan ve Coinmarketcap verilerine göre piyasa değeri 1,64 milyon doların üzerinde seyreden Trivia Token’ı platformumuzda listeleyeceğiz” dedi.

2 milyar kişilik oyuncu pazarına ulaşacak

Onedio.com ve Oyna Kazan’ın geliştiricileri tarafından kurulan Trivian, oyuncuların farklı oyun modlarında ve yarışmalarda bilgilerini sınamalara olanak tanıyan blokzinciri tabanlı bir bilgi yarışması olarak öne çıkıyor. Trivians olarak adlandırılan kullanıcılar, verdikleri doğru yanıtlarla Trivia Token ödüllerinden yararlanabiliyor. Oyunun bugün Türkçe, İngilizce ve İspanyolca dillerini desteklediğini hatırlatan Gökalp İçer, “Oyun, çok yakında Rusça, Arapça ve Çince soruları da içerecek ve bu sayede 2 milyarı aşkın insandan olan potansiyel oyuncu pazarına ulaşacak. Güçlü iş modeli ve zengin soru içeriğiyle kullanıcıların ilgisini çeken bu oyun, entelektüel bilgiyi eğlenerek kazanca dönüştürmenin bir yolunu sunuyor” ifadelerini kullandı.

Dünyanın en çok oynanan blokzinciri oyunu olmayı hedefliyor

Trivians’ın bilgi yarışmasının, blokzinciri, eğlence ve tasarruf kavramlarını bir araya getirmeyi başaran sürdürülebilir bir model sunduğunu hatırlatan ICRYPEX CEO’su Gökalp İçer,

“Yarışma sürekli yenilenen oyun türleri ve güncel sorularıyla yıllarca dünyanın dört bir yanından katılımcıların gerçek getiriler elde edecekleri bir platform ve dünyanın en çok oynanan blokzinciri oyunlarından biri olmayı hedefliyor. Trivian oyununa katılmak için gerekli olan Trivia Token, 22 Eylül’den itibaren ICRYPEX’ten 7/24 satın alınabilecek” dedi.

Kişiye özel müşteri temsilcisinden analiz desteği

Yarışmacıların, satın aldıkları Trivia Token’ları Trivians Marketplace’te özel NFT ve güçlendirme seçeneklerine erişmek için kullanabildiğini söyleyen Gökalp İçer, değerlendirmelerini şu ifadelerle sonlandırdı:

“ICRYPEX üyeleri dakikalar içinde TL karşılığı Trivia Token alarak bilgi yarışmasına katılma şansı yakalayacak, söz konusu kripto para biriminin ticareti platformda 7 gün 24 saat, kişiye özel müşteri temsilcisinin analiz desteğiyle yapabilecek. ICRYPEX olarak 2018’den bu yana yatırımcılar için sunduğumuz enstrümanları çeşitlendirmek, bunu yaparken öz kaynaklarımızı ve geliştirdiğimiz teknolojileri kullanmak için çalışıyoruz. Onlarca kripto para biriminin alınıp satılabildiği platformumuz, her ay gerçekleştirdiğimiz yeni listelemelerle büyüyor.”