Sosyal Medya

Fırsatlar

ICRYPEX’ten kullanıcılarına 15.000 TL değerinde hediye kutusu fırsatı

ICRYPEX, kripto para piyasalarında bazı olumsuzlukların yaşandığı bir dönemde “15.000 TL’ye Varan Kripto Kutusu” kampanyasını başlatarak kripto para yatırımcılarına destek vermeyi amaçlıyor. Platform kampanyayla birlikte yeni kullanıcılarına 15.000 TL’ye kadar ödül kazanma şansı sunuyor.

ICRYPEX’ten kullanıcılarına 15.000 TL değerinde hediye kutusu fırsatı

Türkiye’nin önde gelen kripto para platformlarından ICRYPEX, kripto para piyasalarında bazı olumsuzlukların yaşandığı bir dönemde “15.000 TL’ye Varan Kripto Kutusu” kampanyasını başlatarak kripto para yatırımcılarına destek vermeyi amaçlıyor. Platform kampanyayla birlikte yeni kullanıcılarına 15.000 TL’ye kadar ödül kazanma şansı sunuyor.

Kripto para piyasaları son dönemde oldukça hareketli günler geçiriyor. Bu da kripto para yatırımcıları özelinde zaman zaman kayıplara neden olabiliyor. Kripto para platformu ICRYPEX, bu dönemde ekosisteme motivasyon sağlamak adına yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında borsaya üyeliğini yeni gerçekleştirilen kullanıcıların hesabına hediye kripto kutusu tanımlanacak. Kullanıcılar bu kutulardan 15.000 TL’ye kadar ödül kazanma şansı elde edecek. Özellikle ilk kez kripto piyasalarına dahil olan yatırımcılar kripto dünyasına bir adım önde girmiş olacak.

ICRYPEX’in düzenlediği kampanya doğrultusunda kullanıcılar kendilerine dağıtılan hediye kutularından BTC, ETH, AVAX, SHIBA, DOGE cinsinden ödül kazanma şansı elde edecek. Kazanılacak ödüllerin değeri rastgele belli olacak.  Ayrıca ICRYPEX’in mevcut kullanıcıları da diğer yatırımcıları platforma davet edip referans olarak kripto kutusu kazanma şansını yakalayacak. Türkiye’nin önde gelen kripto para platformlarından ICRYPEX de bu inisiyatif ile özellikle piyasaya yeni dahil olmak isteyen yatırımcılara deneyim kazanma şansı sunuyor.

Hediye Kripto Kutusu, kampanya koşullarına uyup üyeliğini başarılı bir şekilde gerçekleştiren kişilerin ICRYPEX hesaplarına hemen yüklenecek. Kullanıcılar kazandığı kripto kutularındaki bakiyelerini istediği gibi kullanabilecek. Kullanıcıların hesabında tanımlı referans koduyla üye olan diğer kullanıcıların, KYC 1 seviye onayını gerçekleştirmeleri halinde, her bir referansa karşılık yeni bir hediye kripto kutusu daha tanımlanacak. Böylece kullanıcılar referans kodu ile ne kadar çok arkadaşını getirirse, o kadar çok hediye kripto kutusu kazanma fırsatı elde edecek.