Sosyal Medya

Güncel Teknoloji

İnsan ve Kültür Direktörü Selin Bakaçhan’a  Altın Lider Ödülü

 NTT DATA Business Solutions Türkiye&MENA  İnsan ve Kültür Direktörü Selin Bakaçhan Altın Lider Ödülü’nün sahibi oldu

NTT DATA Business Solutions Türkiye&MENA İnsan ve Kültür Direktörü Selin Bakaçhan’a Altın Lider Ödülü

Global yetkinliklerini ve sektörel uzmanlıklarını, yerel deneyimle birleştiren teknoloji şirketi NTT DATA Business Solutions Türkiye&MENA  İnsan ve Kültür Direktörü Selin Bakaçhan Altın Lider Ödülü’nün sahibi oldu

Türkiye’nin en prestijli liderlik ödülleri arasında yer alan Altın Lider Ödülleri 2021 açıklandı.

1650’nin üzerinde  üst düzey yöneticinin  aday olduğu ve 35 binin üzerinde oyun kullanıldığı Altın Lider Ödülleri 2021 KREA M.I.C.E. tarafından organize edildi.  Yapılan değerlendirmeye göre en fazla oy alan liderler, kategoriye göre ilk 50’ye girerek 2021’in Altın Lideri oldular. Türkiye’de 2021’in En Beğenilen 50 CEO’su, En Beğenilen 50 CHRO’su ve En Beğenilen 50 CMO’sunun iş dünyasının oylarıyla belirlendiği ödül organizasyonunda NTT DATA Business Solutions Türkiye&MENA  İnsan ve Kültür Direktörü Selin Bakaçhan en beğenilen 50 CHRO arasına girerek Altın Lider Ödülü ile onurlandırıldı.

Selin Bakaçhan Shangri- La Bosphorus İstanbul’da gerçekleştirilen Gala Gecesi’nde ödülünü alırken yaptığı konuşmada kariyer hayatı boyunca insana dokunmanın önemini vurguladı. NTT DATA Business Solutions Türkiye Ailesi ile birçok yenilikçi insan kaynakları uygulamalarına  imza atan Bakaçhan,

“Bu şahane gecede bu muhteşem ödülü almaktan dolayı çok mutluyum. Hep her insanın bir dünya olduğuna inandım ve insanlara dokundukça farklı alemlere yolculuk ettim ve her birinden farklı şeyler öğrendim. Hayatım boyunca yolumun kesiştiği birbirinden özel  bu insanlar bende iz bıraktılar. Ben de hepimiz gibi başarının hep bir takımla geldiğine inandım ve çok şanslıydım ki gerek özel gerek kariyer hayatımda hep iyi takımların oyuncusu oldum. Beni ben yapan güzel aileme ve kariyerim boyunca omuz omuza çalıştığım ekip arkadaşlarıma ve hayatımdaki diğer tüm güzel insanlarıma yürekten teşekkür ederim.  İyi ki varsınız” diyerek ödülünü aldı. 

Japonya merkezli bir şirket olarak Türkiye’de 2012 yılında faaliyet göstermeye başlayan NTT DATA Business Solutions Türkiye, şu an 1.500 kişinin üzerinde bir ekiple hem Türkiye hem de 30’a yakın ülkedeki şirketin dijitalleşme hikayelerini oluşturmak için onlara uçtan uca danışmanlık ve süreç yönetimi hizmeti veriyor. Her yıl dünya çapında ortalama 30 bini aşkın projeyi hayata geçiren NTT DATA Business Solutions, global yetkinliklerini sektörel uzmanlıklar, yerel deneyimlerle birleştiriyor.