Sosyal Medya

Güncel Teknoloji

İnteraktif Siteyle Dominic Di Tomasso ve Hazal Nehir’in Kapalıçarşı Macerasına Ortak Ol

Red Bull’un “Grand Maze” olarak adlandırılan video projesi için İstanbul’a gelen parkur sporcusu Dominic Di Tommaso ve Türkiye’nin uluslararası arenada başarıya ulaşan ilk kadın parkur sporcusu Hazal Nehir’in Kapalıçarşı serüveni interaktif siteye taşındı.

İnteraktif Siteyle Dominic Di Tomasso ve Hazal Nehir’in Kapalıçarşı Macerasına Ortak Ol

Red Bull’un “Grand Maze” olarak adlandırılan video projesi için İstanbul’a gelen parkur sporcusu Dominic Di Tommaso ve Türkiye’nin uluslararası arenada başarıya ulaşan ilk kadın parkur sporcusu Hazal Nehir’in Kapalıçarşı serüveni interaktif siteye taşındı. İki Red Bull sporcusundan birini seçerek başlayan eşsiz deneyimde sporcuların hangi hareketlerle hangi yöne gideceğini kullanıcılar belirliyor. RedBull.com/grandmaze adresindeki heyecanda kullanıcıları keyifli bir parkur serüveni bekliyor.

Parkur dendiğinde akla ilk gelen kişilerden biri olan Red Bull sporcusu Dominic Di Tommaso, tarihi şehirleri kimsenin görmediği açılardan keşfettiği dünya turundaki İstanbul ziyareti interaktif platforma taşındı. Red Bull sporcusu Hazal Nehir ile Kapalıçarşı’da unutulmaz bir maceraya imza atan Dominic Di Tommaso, Kapalıçarşı’nın labirent gibi tasarlanmış 64 sokağı, 22 kapısı ve 3.600’e yakın dükkanının arasında çizdiği rotayı kullanıcılar belirleyecek.

Sporcuların bir sonraki adımını siz belirleyin!

Red Bull’un “Grand Maze” video projesi kapsamında hayata geçirilen interaktif siteyle Kapalıçarşı’yı Hazal Nehir ve Dominic di Tomasso’nun gözünden keşfetmek mümkün oluyor. Siteye giren kullanıcılar, dünyaca ünlü sporcu Dominic’in ve Hazal Nehir’in bir sonraki adımını seçip, Kapalıçarşı’yı onlarla keşfedebiliyor. RedBull.com/grandmaze adresindeki interaktif deneyim, kullanıcılara Kapalıçarşı’da heyecanlı bir parkur serüveni yaşatıyor.