Sosyal Medya

Donanım

iOS ve Android uyumlu Beats Studio Buds Türkiye’de

Apple markasının çatısı altında hizmet sunan Beats, üstün ses performansı, 24 saate kadar çalma süresi ve gürültü engelleme özellikleriyle öne çıkan yeni kulaklığı Studio Buds’ı tanıttı.

BEATS STUDİO BUDS Türkiye’de, daha fazla müzik, daha az gürültü!

Apple markasının çatısı altında hizmet sunan Beats, üstün ses performansı, 24 saate kadar çalma süresi ve gürültü engelleme özellikleriyle öne çıkan yeni kulaklığı Studio Buds’ı tanıttı.

Zorlu Center’daki  Zanzibar’da gerçekleştirilen tanıtım etkinliğiyle Türkiye’de satışa sunulan Beats Studio Buds, kullanıcıların hayatına şık, hafif, konforlu tasarımıyla ve yüksek kaliteli ses deneyimi ile giriyor.

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Apple’ın çatısı altında hizmet veren Beats, üstün özellikleriyle öne çıkan kablosuz kulaklığı Beats Studio Buds artık Türkiye’de. Beats’in yeni kulaklığı 31 Ağustos Salı günü Zorlu Center’de bulunan Zanzibar’da düzenlenen lansman etkinliği ile tanıtıldı. Aztek Teknoloji Apple Marka ve Satış Direktörü Fatma Bayram’ın sunumuyla gerçekleştirilen etkinliğe teknoloji sektörünün önde gelen markalarının temsilcileri, basın mensupları ve çok sayıda davetli katıldı. Ürün özelliklerinin anlatıldığı etkinlikte misafirler kulaklıkları deneyimleme fırsatı da buldu.

Üstün ses kalitesi sunuyor

Beats Studio Buds ile ister müzik dinleyin, ister film izleyin ya da bir arkadaşınızla sohbet ediyor olun yerden ve durumdan bağımsız hayatınıza entegre olmak için tasarlandı.Kompakt tasarıma sahip Beats Studio Buds, tam anlamıyla özelleştirilmiş akustik bir platform aracılığıyla, güçlü ve dengeli bir ses deneyimi yaşatacak şekilde geliştirildi. İki bölmeli bir kasa içinde yer alan özel çift elemanlı diyafram tipi sürücüsü ile olağanüstü bir stereo ayırma özelliğine sahip net sesler sağlayan kulaklık, gelişmiş dijital işlemcisiyle de ses performansını yükseklik ve netlik bakımından optimize ederken aynı anda temiz bir gürültü önleme özelliği sunuyor.

Gürültü senin kontrolünde

Aktif Gürültü Önleme (ANC) teknolojisi, çevrenize dinamik olarak uyum sağlayan, incelikle ayarlanmış bir filtre kullanarak dışarıdan gelen istenmeyen gürültüleri sürekli olarak engelliyor. Çevrenizdeki sesleri duymanız gerektiğinde Şeffaf moda geçmek için tek bir düğmeye basmanız yeterli. Dışarıya dönük mikrofonlar, çevrenizdeki sesleri dinlediğiniz müzikle karıştırarak doğal bir dinleme deneyimi sunuyor.

Apple ve Android ile uyumlu

Apple ve Android cihazlar için tek dokunuşla eşleştirme özelliğine sahip Beats Studio Buds, Bluetooth üzerinden kolayca bağlanıyor. Android için Beats uygulamasıyla yerleşik denetimler, cihaz durumu (ör. pil seviyeleri) ve cihaz yazılımı güncellemeleri gibi özellikleri kullanıcılarına sunuyor. Bu özellikler Apple aygıtlarında herhangi bir uygulamaya gerek olmadan iOS’ta yerleşik olarak bulunuyor.

Kullanıcının konfor alanı uzun süreli kullanım imkanı sayesinde genişliyor

Kulaklıklar, 8 saate kadar dinleme süresi; cebinize sığacak kadar küçük şarj kutusuysa iki ekstra şarj sunuyor. Diğer bir deyişle Beats Studio Buds kullanıcılarına toplam 24 saate kadar ses çalma süresi sağlıyor. Beats Studio Buds, ANC veya şeffaf mod açıkken 5 saate kadar dinleme süresi sunarken, bu süre, şarj kutusu kullanıldığında toplam 15 saate ulaşıyor. Biraz ekstra güce ihtiyaç duyduğunuzda ise pil seviyesi düşükken 5 dakikalık Fast Fuel şarj ile 1 saate kadar ses çalma süresine sahip olunabiliyor. Böylelikle kullanıcılarına kablosuz özgürlük.

Size en uygun boyu seçin

Küçük, orta ve büyük olmak üzere üç farklı boyda sunulan, IPX4 derecesinde suya ve tere karşı dayanıklı yumuşak silikon kulaklık uçları, kişiye özel kullanım rahatlığı sağlarken akustik yalıtım oluşturarak daha da etkileyici bir dinleme deneyimi yaşatıyor. Zarif ve kompakt kulak içi tasarımıyla hayatınızla kusursuz bir uyum sağlayacak şekilde geliştirilen Beats Studio Buds,  uyumlu şarj kutusu ile de cebinize ya da çantanıza kolayca sığan, yuvarlak çizgilere sahip, ince tasarımıyla üstün bir taşınabilirlik sunuyor.

Her zaman bağlı kalın

Birinci sınıf Bluetooth teknolojisine sahip Beats Studio Buds, daha az kesintiyle daha geniş kablosuz erişim mesafesi sağlıyor. Akıllı anten teknolojisi özellikli çift mikrofon, sesinizi hedef alarak dışarıdan gelen gürültüleri filtreliyor ve yüksek kaliteli bir görüşme performansıyla birlikte daha net sesler sunuyor. Kulak üstü denetimler, aramaları yönetmenize ve müziği kontrol etmenize imkan veriyor. Dilerseniz “Basılı Tutma” işlevini ANC veya sesli asistanla birlikte çalışacak biçimde özelleştirilebiliyor.

Kayıp Beats’lerinizi bulun

Studio Buds, hem iOS’ta Findme hem de Android’te cihazı Find My Device’ı destekleyen ilk Beats ürünü. Bilinen son konumları kullanarak (Bluetooth ile eşleştirildiğinde) veya yakındayken bir ses çalarak kaybolan kulaklıkları kolayca bulunmasını sağlıyor. Bugüne kadarki en küçük ve en sürdürülebilir yaklaşımla, Beats Studio Buds ambalajı, geri dönüştürülmüş elyaf ve sürdürülebilir ormanlardan elde edilen yüzde 92 bitki bazlı malzemeden yapılmasıyla da dikkat çekiyor.

iOS ve Android uyumlu Beats Studio Buds Türkiye’de 1.499 TL’den beyaz, siyah ve Beats kırmızısı renk seçenekleriyle satılacak.