Sosyal Medya

Mobil

İşCep Yaz Kampanyası, 10 iPhone X, 10 Samsung Galaxy S9 Kazanma Fırsatı

İşCep Yaz Kampanyası, 10 iPhone X, 10 Samsung Galaxy S9 Kazanın. İşCep Yaz Kampanyası, 10 iPhone X, 10 Samsung Galaxy S9 Kazanma Fırsatı. İşCep'e müşteri numarası veya TC Kimlik Numarası ve müşteri şifresi ile giriş yapan kazanma fırsatı yakalıyor

İşCep kullanıcıları akıllı telefon kazanıyor

İşCep Yaz Kampanyası, 10 iPhone X, 10 Samsung Galaxy S9 Kazanma Fırsatı.

7 gün 24 saat ihtiyaç duydukları her anda kullanıcılarının yanında olan Türkiye’nin ilk mobil bankacılık uygulaması İşCep; yaz döneminde de kazandırmaya devam ediyor.

İşCep hayata geçirdiği kampanyayla İşCep Yaz Kampanyası, 10 iPhone X, 10 Samsung Galaxy S9 Kazanma FırsatıİşCep’e müşteri numarası veya TC Kimlik Numarası ve müşteri şifresi ile giriş yapan İş Bankası bireysel ve ticari müşterileri 1 çekiliş hakkı kazanarak kampanyaya dahil olacaklar.

İşCep uygulaması, cep telefonunun tarayıcısına www.isbank.com.tr/indir yazılarak ya da App Store veya Google Play’den ücretsiz yüklenebiliyor. Talihliler 11.09.2018 tarihinde noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecek ve aynı gün içinde www.isbank.com.tr’de ve İş Bankası’nın sosyal medya hesaplarında ilan edilecek.