Sosyal Medya

Güncel Teknoloji

İşletmeler A4Q® SELENIUM Test Eğitimi Sayesinde Web Uygulaması Maliyetlerini Azaltıyor!

Teknoloji sektörüne inovatif bir bakış açısı getirmeyi hedefleyen TesterYou, uluslararası geçerliliğe sahip akredite A4Q® Selenium Test Eğitimi’yle, test profesyonellerine ve yazılım geliştiricilere web uygulama testleri oluşturmak için temel bir anlayış kazandırıyor.

İşletmeler A4Q® SELENIUM Test Eğitimi Sayesinde Web Uygulaması Maliyetlerini Azaltıyor!

 

E-ticaret, dijital pazarlama ve müşteri ilişkileri yönetimi gibi alanlarda kullanılan web uygulamalarının test edilmesi, kötü niyetli saldırılara karşı itibarın korunması ve maliyetlerin azaltılması noktasında kuruluşlar için kritik bir önem taşıyor. Teknoloji sektörüne inovatif bir bakış açısı getirmeyi hedefleyen TesterYou, uluslararası geçerliliğe sahip akredite A4Q® Selenium Test Eğitimi’yle, test profesyonellerine ve yazılım geliştiricilere web uygulama testleri oluşturmak için temel bir anlayış kazandırıyor.

                   

İnternet kullanıcılarının web tarayıcıları üzerinden erişebildikleri ve çeşitli işlevleri yapabildikleri yazılımlar olan web uygulamaları, kuruluşların ürün ve hizmetlerini tanıtmasında en önemli araç haline geldi. Web uygulamalarının en iyi şekilde korunması ve kullanıcı dostu arayüzü tasarlanması, kuruluşların itibarını, satış kabiliyetini ve kullanıcı deneyimini doğrudan etkiliyor. Web tabanlı yazılımların doğru çalışmasını sağlamak ve hataları tespit etmek için gerçekleştirilen web uygulama testleri, uygulamanın kullanıcı arayüzünün, işlevselliğinin, performansının ve güvenliğinin doğrulanmasını amaçlıyor. Teknoloji sektörüne inovatif bir bakış açısı getirmeyi hedefleyen TesterYou, uluslararası geçerliliğe sahip akredite A4Q® Selenium Test Eğitimi’yle, test profesyonellerine ve yazılım geliştiricilere web uygulama testleri oluşturmak için temel bir anlayış kazandırıyor.

 

“Web Uygulama Testleri Veri İhlallerini Önler, İtibarı Korur”

 

Yazılım geliştirme sürecinin önemli bir parçası olan web uygulama testlerinin, kullanıcıların web site ziyaretlerinde olumlu deneyim yaşamalarını sağlayan bir faktör olduğunu belirten TesterYou’nun Kurucusu Barış Sarıalioğlu, “Web tabanlı yazılımların doğru çalışmasını sağlamak ve hataları tespit etmek için yapılan web uygulama testleri, hataların erken tespit edilmesini, düzeltilmesini, maliyetlerin azaltılmasını sağlar. Bunun yanı sıra kullanıcıları ve işletmeleri koruyan güvenlik açıklarının tespitinde de etkin bir şekilde çalışan testler, veri ihlallerinin ve diğer saldırıların önlenmesine yardımcı olur. Selenium WebDriver’ın önde gelen sertifikalarından olan Selenium Test Uzmanı Eğitimi, web uygulama testleri oluşturmak için Selenium WebDriver hakkında temel bir anlayış isteyen test profesyonellerine yönelik pratik bir eğitim sunar. Eğitimi başarıyla tamamlayan katılımcılar, gezinme, GUI ögeleriyle etkileşim, günlük kayıt, raporlama ve daha fazlası için belirli teknikler hakkında yetkinliğe kavuşabilir.” açıklamasında bulundu.

 

A4Q® Selenium Test Eğitimi hakkında daha fazla bilgi almak ve kayıt oluşturmak için https://testeryou.com/tr/a4q-certified-selenium-tester-training/  linkini ziyaret edebilirsiniz.