Sosyal Medya

Güncel Teknoloji

Kablo düzenlemede Legrand ailesinin en minimalist çözümü: DLP-S Mini

Legrand, entegre çalışma ortamı çözümlerinin en küçük üyesi DLP-S Mini ile hayatınıza kolaylık sağlıyor. DLP-S Mini, modern ve işlevsel tasarımıyla tüm iş alanlarına mükemmel çözümler sunmaya devam ediyor.

Kablo düzenlemede Legrand ailesinin en minimalist çözümü: DLP-S Mini

Bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzman Legrand, entegre çalışma ortamı çözümlerinin en küçük üyesi DLP-S Mini ile hayatınıza kolaylık sağlıyor. Dikdörtgen formda sağlam kesitli yapısının yanında sunmuş olduğu kolay montaj imkanı ile DLP-S Mini, dar alanlarda mükemmel işler başarıyor. Türkiye’de üretilen DLP-S Mini ailesi, kablo düzenleme ihtiyaçlarına hızlı ve estetik çözümler sunarken, fiyat ve performans üstünlüğü ile de kendisini gösteriyor.

Türkiye elektrik pazarının öncü markalarından Legrand, ürün yelpazesine eklediği DLP-S Mini ile entegre çalışma ortamları için ideal çözümler sunmaya devam ediyor.

Legrand Türkiye tarafından üretilen DLP-S Mini, dikdörtgen formdaki sağlam kesitli yapısı ve sunmuş olduğu kolay montaj imkanıyla dar alanlarda mükemmel işler başardığını kullanıcısına kanıtlıyor. Farklı ihtiyaçlara yönelik farklı kesitlerde tasarlanan DLP-S Mini, aynı zamanda yapışkan bantlı seçeneğiyle de yaşam alanlarına zarar vermeden uygulama yapılmasına imkan sağlıyor. Kablo düzenleme ihtiyaçlarına hızlı ve estetik çözümler sunan DLP-S Mini ailesi fiyat ve performans üstünlüğü ile de kendisini gösteriyor.

DLP-S Mini, modern ve işlevsel tasarımıyla tüm iş alanlarına mükemmel çözümler sunmaya devam ediyor.