Sosyal Medya

Mobil

Karşınızda Vodafone Smart 6

Vodafone'un fiyat, performans canavarı akıllı telefonu Vodafone Smart 6, düzenlenen etkinlikle resmen tanıtıldı

Vodafone’un fiyat, performans canavarı akıllı telefonu Vodafone Smart 6, düzenlenen etkinlikle resmen tanıtıldı.

Vodafone’un yeni fiyat performans canavarı Vodafone Smart 6 resmen tanıtıldı. Uygun fiyat ve sunduğu üst seviye teknik özelliklerle iddialı olan Vodafone Smart 6, ayrıca sunduğu servislerle de beğeni topluyor.

Vodafone Smart 6 fiyatı

Vodafone Smart 6, ilk ön sipariş fiyatı olarak 699 TL gibi oldukça iddialı bir fiyatla geliyor. Ön sipariş döneminden sonra ise fiyat 899 TL olacak.

Vodafone Smart 6 Teknik Özellikleri

Full HD çözünürlüğünde 5.5 inçlik ekrana sahip olan Vodafone Smart 6, gücünü Qualcomm’un 8 çekirdekli işlemcisi Snapdragon 615’ten alıyor.

128 GB’a kadar artırılabilir hafıza seçeneğine sahip 16 GB dahili hafıza kullanan akıllı telefon, 2 GB RAM ile geliyor.

vodafone-smart-6

Android 5.0.2 Lollipop ile gelen akıllı telefon, önümüzdeki dönemde çıkacak güncellemeleri de alacak. Vodafone bu konuda dikkatli olacağını da belirtiyor.

13 Megapiksel ana, 5 Megapiksel ön kameranın olduğu telefon, bataryasıyla dikkat çekiyor.

3000 mAh batarya!

Evet yanlış duymadınız. Piyasadaki bazı amiral gemisi modellerde sunulan 3000 mAh değerini Vodafone Smart Ultra 6’da da görüyoruz. Ayrıca Qualcomm’un hızlı şarj özelliği de kullanıcılara sunuluyor.

Vodafone Hizmetlerle de İddialı

Zaten uygun fiyata, çok iyi teknik özelliklere sahip bir telefon aldık. Fakat Vodafone bunlarla yetinmiyor ve servislerle de avantaj katmaya devam ediyor.

İnternet kotasını kullanmayan Vodafone TV, 3 ay boyunca ücretsiz. Ayrıca Digiturk Play, 1 sezonluk Süper Lig Taraftar Paketi veya Sinema Üyeliği seçeneğiyle ayda 5 TL’ye alınabiliyor.

Ünlü Spotify uygulaması ise yüzde 55 indirim (3 ay premium üyelik ve 1,5 GB internet 52 TL yerine 22 TL) gibi bir fiyata kullanılabiliyor. Ayrıca 3 ay ücretsiz Hürriyet E-Gazete üyeliği ve Seslenen Kitap’tan ilk siparişte yüzde 50 indirim gibi önemli özellikler mevcut.