Sosyal Medya

Oyun Dünyası

Keşif Sezonu’nun 4. Aşaması 11 Temmuz’da Geliyor!

Keşif Sezonu boyunca maceraya atılan Azeroth kâşifleri, 4. Aşama 11 Temmuz'da başladığında seviye atlama yolculuklarının son ayağını yakında tamamlayabilecek. 

Keşif Sezonu’nun 4. Aşaması 11 Temmuz’da Geliyor!

 

Keşif Sezonu boyunca maceraya atılan Azeroth kâşifleri, 4. Aşama 11 Temmuz’da başladığında seviye atlama yolculuklarının son ayağını yakında tamamlayabilecek.

 

World of Warcraft Classic’in geliştirme ekibi, yeni bir geliştirici videosunda, aşağıda özetlenen 4. Aşamada içeriğin ne zaman oynanabileceğine ilişkin yeni bir zaman çizelgesi de dâhil olmak üzere, oyuncuların seviye sınırına ulaştıklarında neler bekleyeceği hakkında bazı ayrıntılar paylaşıyor.

 • 11 Temmuz’da yayınlanacak
  1. Seviye sınırı 60’a çıkacak ve geri kalan tüm görevler ve bölgeler oynanabilir olacak.
 • 18 Temmuz’da yayınlanacak
  1. Azshara’nın güneydoğu ucunda dolaşan mavi bir ejderha olan Azuregos ve Harap Diyarlar’ın güneybatı bölgelerinde devriye gezen kıyamet lordu olan Lort Kazzak adlı iki dünya patronuna, yeni etkinlik portalları aracılığıyla erişilebilecek.
 • 25 Temmuz’da yayınlanacak
  1. Molten Core baskını, şunların kilidini açar: 10 klasik patron, yenilenmiş ganimetler, yeniden tasarlanmış 1. Kademe setler, 20 oyunculu bir baskın… ve daha fazlası.
  2. Onyxia’nın İni şunu açar: Meşhur siyah ejderha ve onun pek çok yavrusu, cesur maceracıları bekliyor.

 

Keşif Sezonu’nun 4. Aşaması hakkında daha fazla bilgi için World of Warcraft web sitesindeki blog yazımıza bir göz at.