Sosyal Medya

Oyun Dünyası

KONAMI, Yeni Oyunu CRIMESIGHT’ı 14 Nisan’da Yayınlıyor!

Konami Digital Entertainment B.V. bugün yeni çok oyunculu simülasyon PvP oyunu CRIMESIGHT'ın resmi çıkış tarihini duyurdu. Geçtiğimiz yıl gerçekleşen başarılı kapalı beta testi süreci ardından CRIMESIGHT, 14 Nisan 2022'de Steam® üzerinden piyasaya sürülecek.

KONAMI, Yeni Çok Oyunculu SİMÜLASYON PvP OYUNU ‘CRIMESIGHT’IN 14 NİSAN’DA YAYINLANACAĞINI DUYURDU

Future Games Show’da duyurulan CRIMESIGHT, popüler ‘whodunnit’ (suçluyu bul) türüne dayalı PvP oynanıştan kesitler sunan yeni bir fragmana sahip…

Konami Digital Entertainment B.V. bugün yeni çok oyunculu simülasyon PvP oyunu CRIMESIGHT‘ın resmi çıkış tarihini duyurdu. Geçtiğimiz yıl gerçekleşen başarılı kapalı beta testi süreci ardından CRIMESIGHT, 14 Nisan 2022’de Steam® üzerinden piyasaya sürülecek.

Lansman öncesinde KONAMI, oyuncuların CRIMESIGHT‘ı deneyimleyebilmesi için oynaması ücretsiz bir demo hafta sonu düzenleyecek. Oyuncular, 24 Mart – 7 Nisan tarihleri arasında CRIMESIGHT demosuna kayıt yaptırabilirler. Kayıtla ilgili ayrıntılar için resmî web sitesini ziyaret edebilirsiniz: https://www.konami.com/games/crimesight/eu/en/

Demo hafta sonu programı aşağıdaki gibi gerçekleşecek:

  • 04/10 05:00-10:00
  • 04/10 13:00-18:00
  • 04/10 22:00-00:00
  • STEAM® SAYFASI – LINK

Londra, 2075. Ağ verilerine dayalı olarak gelecekteki suçları tahmin etmek için Foresight AI adlı son teknoloji bir tahmin sistemi geliştirilmiş ve dünya çapında suç oranı %90 oranında azaltılmıştır. Ne var ki sistem, kısa süre sonra, dünyayı yıkıma götürebilecek kaçınılmaz bir olayı öngörür. Bunun üzerine Foresight AI geliştiricileri, bu tüyler ürpetici suçlar gerçekleşmeden önce izleyip çözebilen yeni bir yapay zeka ortaya koyarlar ve ona klasik edebiyatın eşsiz dedektifine bir gönderme mahiyetinde “Sherlock” adını verirler.

Birkaç vaka üzerinde çalışırken, Sherlock korkunç gerçeği keşfeder: Avını bekleyen bir örümcek misali tüm bu vakaların ardında Sherlock’un yeteneklerine rakip olabilecek bir yapay zeka olan Moriarty yatmaktadır.

 

CRIMESIGHT’ta oyunculardan biri cinayet işleyen “kötü adam” rolünü üstlenirken, diğeri de kötü adamın gelecekteki kurbanı olan “hedef” rolünü üstleniyor. Moriarty tarafındaki oyuncu, suçu işleyebilmek için hedefleri yerine getirmeye çalışırken Sherlock tarafındaki oyuncular da bunun olmasını engellemeye çalışıyorlar. Oyun boyunca hem hedef hem de katil yavaş yavaş su yüzüne çıkıyor. Peki siz hangi taraftasınız?

CRIMESIGHT tüm dünyada aynı anda yayınlanacak ve Japonca, İngilizce, Çince (Basitleştirilmiş), Çince (Geleneksel), Korece, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Rusça, İspanyolca (İspanya – İspanyolca) ve Portekizce (Brezilya-Portekizce) olmak üzere 11 dili destekleyecek.

 

CRIMESIGHT ile ilgili daha fazla ayrıntı için resmî web sitesini ziyaret edebilirsiniz: https://www.konami.com/games/crimesight/eu/en/