Sosyal Medya

Oyun Dünyası

LEAGUE OF LEGENDS 2017 Kış Mevsimi Finali Heyecanı 22 Nisan’da!

LEAGUE OF LEGENDS 2017 Kış Mevsimi Finali Heyecanı 22 Nisan'da! Biletler 24 Mart'ta Satışa Çıkıyor. Şampiyonun Bir Sonraki Durağı BREZİLYA!

LEAGUE OF LEGENDS 2017 Kış Mevsimi Finali Heyecanı 22 Nisan’da!

LEAGUE OF LEGENDS 2017 Kış Mevsimi Finali!

League of Legends’da 2017 Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi Finali için geri sayım başladı. LoL 2017 Kış Mevsimi Finali!

Daha önce Beşiktaş’ın dahil olduğu Şampiyonluk Ligi bu sezon 1907 Fenerbahçe Espor ve Galatasaray Esports gibi yeşil sahalardan tanıdığımız markaların da eklenmesiyle heyecanı farklı bir noktaya taşımıştı.

Sezonun en iyi takımını belirleyecek ilk büyük final, İstanbul Volkswagen Arena’da 22 Nisan tarihinde gerçekleşecek.

LEAGUE OF LEGENDS 2017 Kış Mevsimi Finali Heyecanı 22 Nisan'da! 2

LEAGUE OF LEGENDS 2017 Kış Mevsimi Finali

Hem lige yeni dahil olan ekiplerin, hem de son birkaç sezondur başarılarına aşina olduğumuz deneyimli takımların kıran kırana bir mücadeleyle adını yazdırmak için çaba sarf ettiği Kış Mevsimi Finali’nde hangi iki takımın sahnede olacağı merakla bekleniyor.

League of Legends’da ilk büyük finale sayılı günler kaldı. Binlerce LoL tutkununu aynı çatı altında buluşturacak olan Kış Mevsimi Finali’nin (KMF), bu yıl da büyük bir heyecan içinde geçmesi bekleniyor. İstanbul Volkswagen Arena’da zorlu Kış Mevsimi sonrası finale kalan iki takım, espor dünyasının bu önemli buluşmasında kozlarını paylaşacak.

LEAGUE OF LEGENDS 2017 Kış Mevsimi Finali Heyecanı 22 Nisan'da! 3

Biletler 24 Mart’ta satışta

KMF’yi canlı takip etmek isteyenler için bilet satışları 24 Mart tarihinde başlıyor. Daha önceki senelerde olduğu gibi etkinliğe yine yoğun ilgi bekleniyor. Biletlere Biletix üzerinden ulaşılabilecek.

 

KMF 22 NİSAN’DA VOLKSWAGEN ARENA’DA!

Azim, hırs, rekabet! Kupanın sahibini bulacağı Kış Mevsimi Finali, 22 Nisan Cumartesi günü İstanbuldaki Volkswagen Arena’da gerçekleşecek!

Altı takımın arasından başarıyla sıyrılıp sahneye adım atmaya hak kazanan iki takım, binlerce seyirci önünde Kış Mevsimi’nin ve Türkiye’nin en iyisi olmak için mücadele edecek.

Ayrıca Kış Mevsimi Finali’nde bu sefer bambaşka bir heyecan var, kazanan takım sadece Kış Mevsimi’nin en iyisi olmakla kalmayacak, Wildcard sisteminin kalkması sayesinde direkt olarak MSI’ın ilk aşaması için Brezilya yolculuğuna çıkacak.

Asıl konuya gelirsek, biletlerin ne zaman satışa çıkacağını merak ettiğinizi biliyoruz, o yüzden sözü fazla uzatmadan bilgilere geçelim.

BİLETLER NE ZAMAN SATIŞA ÇIKACAK?

İşte en önemli konu. Bu sene KMF için bilet satışı önümüzdeki hafta başlıyor! Biletler 24 Mart Cuma günü Biletix üzerinden satışa sunulacak, yalnız ufak bir hatırlatma, kişi başına en fazla 4 bilet alabileceğinizi ve aldığınız ekstra biletlerin iptal edileceğini unutmayın!

Şampiyonun bir sonraki durağı Brezilya

5 maçlık seri şeklinde oynanacak final karşılaşmasından şampiyon olarak ayrılacak takım, 28 Nisan ve 21 Mayıs tarihleri arasında Brezilya’da gerçekleşecek Sezon Ortası Turnuvası’nda (MSI) mücadele etme hakkı kazanacak. 13 farklı profesyonel ligin temsilcisinin katılacağı 13 takımlı MSI, aynı zamanda Dünya Şampiyonası için de önemli bir adım. KMF’yi kazanan takımın MSI’da yapacağı derece Türkiye’nin 2017 League of Legends Dünya Şampiyonası mücadelesine katılmasında önemli bir avantaj sağlayacak.

2017 Kış Mevsimi Finali hakkındaki tüm gelişmeler, www.lolespor.com ve resmi sosyal medya hesaplarından takip edilebilir.