Sosyal Medya

Donanım

Lenovo’nun Yeni Tableti, Tab 7 adeta “Paylaşmak” için Tasarlandı

Lenovo’nun yeni tableti, Lenovo Tab 7 adeta “paylaşmak” için tasarlandı. Kişiselleştirme Özelliği ile Ailenin Tüm Fertleri Kendi Profilinde Kullanabiliyor

Lenovo Tab 7 Kişiselleştirme Özelliği ile Dikkat Çekiyor

Lenovo’nun yeni tableti, Lenovo Tab 7 adeta “paylaşmak” için tasarlandı. Lenovo’nun Yeni Tableti ile hem tabletinizi kişiselleştirin hem de ailenizle rahatça paylaşarak kullanın. 

Teknoloji devi Lenovo’nun yeni tableti Tab 7 adeta paylaşmak için tasarlandı. Tab 7 ile ailenin her üyesi ayrı kullanıcı hesapları ile tabletini hem kişiselleştirebiliyor hem de ailenin diğer üyeleriyle paylaşabiliyor.

Motorola markası ile de akıllı telefon pazarında hızla büyüyen teknoloji devi Lenovo, yepyeni tablet ürünü Tab 7 ile kullanıcılara herşeyi ile mükemmel bir tablet sunuyor.

Lenovo Tab 7 ve Özellikleri

Tab 7’nin fark yaratan en önemli özelliği de hem kişileştirmeye hem de paylaşıma imkan vermesi. Tab 7 ile ailenin her üyesi ayrı kullanıcı hesaplarıyla tableti hem kişiselleştirebiliyor hem de diğer üyelerle paylaşabiliyor ve tüm aile üyeleri tabletin üstün özelliklerinden faydalanabiliyor.

Tab 7, performansının yanı sıra inceliği ve hafifliğiyle öne çıkıyor. HD ekranı ve Dolby Atmos tarafından geliştirilmiş ön yüz hoparlörü sayesinde Tab 7 kullanan herkes eksiksiz bir ses kalitesi yaşıyor. Tab 7, HD ekranı, çift kamerası ile kusursuz bir tablet deneyimi sunuyor.

Lenovo