Sosyal Medya

Akıllı/Smart Cihazlar

LG, Ankara’da yeni bir LG Brand Shop daha açtı

LG, Ankara’da Yeni Bir LG Brand Shop Daha Açtı. LG, Forum Ankara Kutup LG Brand Shop haftanın 7 günü 10:00 – 20:00 saatleri arasında hizmet veriyor. 

LG, Ankara’da yeni bir LG Brand Shop daha açtı

LG Electronics, Türkiye’ye olan güveninin ve yatırım isteğinin bir göstergesi olarak yatırımlarına devam ediyor. Hizmete giren yeni Forum Ankara Kutup LG Brand Shop ile teknoloji lideri LG, bir ay içerisinde Ankara’da yeni bir mağaza daha açtı.

LG Brand Shop’ta, LG’nin son teknoloji ve yapay zeka ile donatılmış ürünleri tüketicilerin incelemesine sunuluyor.

 

LG Electronics, Türkiye’de kendi mağazaları ile büyümeye devam ediyor. Kasım 2020 içerisinde Ankara’nın en büyük LG Brand Shop’u hizmete sokan LG, aradan bir ay bile geçmeden yine Ankara’da yeni LG Brand Shop’un açılışını yaptı. LG’nin küresel salgın nedeniyle yaşanan zor günlerde dahi yatırımlarına hız kesmeden devam etmesi, Türkiye’ye olan güveninin bir göstergesi olarak kabul ediliyor.

İleri Teknolojiye Sahip Ürünler Tüketicilerle Buluşuyor

Forum Ankara AVM’de Kutup A.Ş. yatırımıyla yer alan yeni LG Brand Shop’ta LG’nin son teknoloji ile donatılmış beyaz eşya, TV, ses sistemi, hoparlör ve klima sistemlerinin yanı sıra; birbiriyle konuşan cihazlardan uzaktan yönetilebilen beyaz eşyalara, kişisel asistan görevi gören TV’lere kadar yeni nesil teknolojiler sergileniyor. Kapıyı açmadan üzerindeki ekran yardımıyla içerisindekileri gösteren buzdolabı LG InstaView, iki farklı çamaşırı, iki farklı bölmede tek seferde yıkayabilen LG TwinWash çamaşır makineleri ve yapay zekaya sahip TV’ler bu alanın önde gelen ürünleri arasında yer alıyor.

Forum Ankara Kutup LG Brand Shop Çalışma saatleri

Forum Ankara Kutup LG Brand Shop haftanın 7 günü 10:00 – 20:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Adres: Yozgat Bulvarı 99 Zemin Kat, Ovacık Keçiören, Ankara