Sosyal Medya

Samsung

Mavi Mercan Samsung Galaxy S7 Edge Türkiye’de Satışa Çıkıyor

Mavi Mercan Samsung Galaxy S7 Edge 28 Kasım'da Türkiye'de satışa sunuluyor. Mavi Mercan Galaxy S7 Edge Fiyatı NE KADAR? DETAYLAR BURADA!

Samsung Galaxy S7 Edge, şimdi de Mavi Mercan rengiyle Türkiye’de!

Samsung Galaxy S7 Edge kullanıcılarının merakla beklediği yeni rengini nihayet satışa sunuyor.

Samsung nihayet, mobil deneyimde fark yaratan cihazı Galaxy S7 edge’i, mavi mercan yeni renk seçeneğiyle Türkiye’deki tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Samsung Electronics, serinin 5. renk seçeneği olarak mavi mercan renkli Galaxy S7 edge’in 28 Kasım’dan itibaren Türkiye’de satışa sunulacağını duyurdu. Sağlamlık ve huzurun ifadesi olarak bilinen mavi mercan rengi, telefonun cam yüzeyinin aydınlatılıyormuş gibi ışıldamasını sağlarken, zarafetiyle de göz dolduruyor.

Mavi Mercan Samsung Galaxy S7 Edge 28 Kasım’da Satışta!

Samsung, mavi mercan ile kontrast oluşturması amacıyla, telefonun metalik çerçevesinde, altın rengi kullandı. İki tonlu bu kombinasyon, sofistike bir tasarımı ortaya çıkartıyor.

Mavi Mercan Samsung Galaxy S7 Edge Galeri

6 renk seçeneğiyle tüm zevklere hitap ediyor!

Ergonomik kavisler ile ince bir tasarıma sahip Galaxy S7 edge, kullanıcı deneyimini zenginleştiren gelişmiş mobil teknolojiler içeriyor. Akıllı telefonlarda ilk defa uygulanan ve düşük ışıkta daha parlak ve canlı fotoğraf çeken çift piksel kamera, daima açık ekran, IP68 özelliği ile su ve toza karşı dayanıklılık ve mikroSD kart yuvası bu teknolojilerden yalnızca birkaçı.

Galaxy S7 edge’in mavi mercana ek olarak; siyah oniks, altın platinyum, gümüş titanyum ve pembe altın renk seçenekleri bulunuyor.

28 Kasım’dan itibaren raflarda yerini alacak olan Galaxy S7 edge Mavi Mercan, 3.399TL liralık tavsiye edilen tüketici fiyatıyla satışa sunulacak.

 

Mercan Mavi Galaxy S7 Edge

Samsung