Sosyal Medya

Sağlık

Medicana Ataköy Hastanesi’ndeki Ameliyatlar Canlı İzlendi!

All in One 9. Rinoplasti Kongresi kapsamındaki canlı cerrahi sempozyumu Medicana Ataköy Hastanesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşti.

Medicana Ataköy Hastanesi’ndeki Ameliyatlar Canlı İzlendi!

 

MEDICANA ATAKÖY HASTANESİ’NDE GERÇEKLEŞEN AMELİYATLAR,
ALL IN ONE 9. RİNOPLASTİ KONGRESİ’NDE CANLI İZLENDİ
      

 

All in One 9. Rinoplasti Kongresi kapsamındaki canlı cerrahi sempozyumu Medicana Ataköy Hastanesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşti. Dünya çapında 64 cerrahın konuşmacı olarak katıldığı kongreyi; 42 ülkeden 440’ı aşkın Kulak Burun Boğaz ve Plastik Cerrahi hekimi bizzat, 220 katılımcı ise online olarak takip etti. Medicana Ataköy Hastanesi’nde gerçekleştirilen ameliyatlar, kongre salonunda canlı olarak yayınlandı.

 

Burun estetiği alanında her yıl heyecanla beklenen All in One Rinoplasti Kongresi 3-5 Mayıs tarihlerinde Surgicall Academy, EAFPS ve Medicana Sağlık Grubu işbirliğinde gerçekleşti.

Başkanlığını Dr. Emre İlhan, Jose Carlos Neves ve Froilan Paez’in yaptığı 9. All in One Rinoplasti Kongresi, Hilton İstanbul Bosphorus Hotel’de katılımcıları ağırladı.

Dünya çapında 64 cerrahın konuşmacı olarak yer aldığı kongreyi, 42 farklı ülkeden 440’dan fazla fiziki katılımcı ile 220’den fazla online katılımcı takip etti. Kongrede Dr. Roxana Cobo, Dr. Alwyn D’Souza,  Dr. Ignacio Tasca, Dr. Fazıl Apaydın ve Dr. Süreyya Şeneldir onur konuğu olarak katılımcılarla bir araya geldi.

Her gün iki ameliyat olarak canlı olarak izlendi

Meksika’dan Özbekistan’a, İspanya’dan Avustralya’ya, Kolombiya’dan Azerbaycan’a kadar dünyanın dört bir yanından katılımcılar, 3 gün boyunca toplantılara katılım gösterdi. Medicana Ataköy Hastanesi’nde gerçekleştirilen canlı cerrahiler, kongre salonunda an be an gösterildi. Katılımcılar, her gün eş zamanlı iki canlı ameliyat görme fırsatı buldu. Primer, revizyon, açık ve kapalı teknikle yapılan canlı cerrahilerde merak edilen detaylar ve teknikler interaktif bir şekilde tartışıldı ve izlendi.