Sosyal Medya

Mobil Uygulamalar

Facebook Messenger’a Yeni Oyunlar ve Özellikler Eklendi

Facebook Messenger'a Yeni Oyunlar ve Özellikler geliyor. Oyun içeriğini gittikçe zenginleştiren Facebook Messenger Yeni Özelliklerine Kavuştu.

Facebook Messenger Oyunları Giderek Zenginleşiyor.

Facebook Messenger’a Yeni Oyunlar ve Özellikler Eklendi.

Facebook, Messenger Oyunları’nı daha geniş bir kitleye açarak, Messenger’ı her ay kullanan 1,2 milyar insana sunduğunu açıkladı. Facebook, aynı zamanda Messenger’daki oyunlar için zengin oyun deneyimi sağlayacak yeni özellikler eklendiğini de duyurdu.

Bu kapsamda oyun geliştiriciler, eşsiz ve sofistike deneyimler oluşturabiliyor, oyun bot’larından faydalanarak yeni seviyeler ve ödüller gibi yeni özellikleri ortaya çıkarabiliyor. Oyun geliştiricilerin bu özelliklerden faydalanmasıyla birlikte herkes için daha dinamik ve çekici oyun deneyimleri oluşacak.

Messenger’a Yeni Oyunlar ve Özellikler

Messenger’a Yeni Oyunlar ve Özellikler

Messenger’ın zengin oyun deneyimi özelliklerinden faydalanan ilk oyunlardan biri Zynga’nın Words With Friends’i oldu. Dünya çapında popüler bir oyun olan Words With Friends, artık direkt olarak Messenger üzerinden oynanabiliyor. Messenger’da, lokasyon ve cihaza göre farklılık gösteren 50 oyun bulunuyor.

Facebook Messenger Oyun

Fb News Room