Sosyal Medya

Otomobil

NEOPLAN Yeni Tourliner Türkiye Yollarına Çıkıyor, Dikkat Çeken Özellikleri

NEOPLAN Yeni Tourliner Türkiye Yollarına Çıkıyor, Dikkat Çeken Özellikleri Nelerdir? Euro 6C motoru daha yüksek güç ve tork üretiyor!

Türkiye Lansmanı Yapılan NEOPLAN Yeni Tourliner Yollara Çıkmaya Hazır!

Premium otobüs segmentinin önemli markalarından birisi NEOPLAN, Sınıfında yeni standartları belirleyecek modeli NEOPLAN Yeni Tourliner ‘ı tanıttı.

NEOPLAN Yeni Tourliner Türkiye Yollarına Çıkıyor, Konfor ve Güç Bir Arada!

Tasarımından teknolojisine, güvenlikten konfora kadar yeni üstün özelliklere sahip Yeni Tourliner, yakıt sarfiyatı ve işletme giderleri açısından sunduğu avantajlarla da, sektör normlarını en üst seviyeye çıkarıyor.

NEOPLAN Yeni Tourliner Türkiye Yollarına Çıkıyor, Konfor ve Güç Bir Arada!

Türkiye Lansmanı 24-25 Mart Tarihlerinde Antalya’da yapılan yeni Premium Otobüs üstün özelliklerle donatılmış durumda.

Çok Daha Keyifli Yolculuklar için Hazır Olun!

NEOPLAN Yeni Tourliner Türkiye Yollarına Çıkıyor, Konfor ve Güç Bir Arada!

Lansmanda NEOPLAN Yeni Tourliner’ın üstün nitelikleri, dijital, görsel ve işitsel bir şova dönüştü. Titanic Deluxe Hotel Belek’te düzenlenen lansmanda Yeni Tourliner’ın Türkiye’ye yönelik üretilmiş özel versiyonu, lansmanın ardından düzenlenen Teknik Sunum ve Test Sürüşleri ile de sektör temsilcilerine tüm detaylarıyla tanıtıldı.

Sınıfında teknolojinin geldiği son nokta: NEOPLAN Yeni Tourliner

NEOPLAN Yeni Tourliner Türkiye Yollarına Çıkıyor, Konfor ve Güç Bir Arada!

“sınıfının yeni ve yenilikçi lideri”

NEOPLAN Yeni Tourliner’ı “sınıfının yeni ve yenilikçi lideri” olarak betimleyen MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Tuncay Bekiroğlu;

“Yeni Tourliner, 250 yılı aşkın köklü geçmişi ile dünyanın üretim ve mühendislik devi MAN çatısı altında üretilen MAN ve NEOPLAN markalı araçlar, ileri teknolojileri, performansları, dayanıklılıkları, yüksek kalite ve düşük işletme maliyetleri ile sınıflarının en çok arzulanan, premium araç gruplarını oluşturuyor.

NEOPLAN Yeni Tourliner Türkiye Yollarına Çıkıyor, Konfor ve Güç Bir Arada!

Ancak gerçekten de her alandaki üstün nitelikleri ile Yeni Tourliner, alanında teknolojide gelinen son noktayı temsil ediyor. Düşünün bir otobüs; hem daha konforlu hem daha güvenli olsun – hatta geleceğin yüksek güvenlik normlarını daha bugünden sunsun. Yolcuya, şoföre, bagajlara daha büyük hacimler sunsun ama hem daha hafif olsun hem de sürtünme katsayısı, orta büyüklükteki bir otomobile eşdeğer olsun. Geliştirilmiş motoru ile hem daha yüksek güce sahip olsun, performansı artsın, hem de daha az yakıt tüketsin, daha uzun aralıklarda ve daha düşük maliyette bakım gerektirsin.

NEOPLAN Yeni Tourliner Türkiye Yollarına Çıkıyor, Konfor ve Güç Bir Arada!

Tüm bunlar etkileyici bir tasarım bütünlüğü içinde birleşsin, yolcu konforu kadar şoför konforu da artsın üstelik sürüş, ileri teknoloji ile en ideal şekilde optimize edilsin. Üstelik tüm bunları, olabilecek en üst seviyeye taşısın, hatta kimi sınırları zorlasın, ileriye götürsün. İşte tüm bunlar ve daha birçok yenilikçi detaylar Yeni Tourliner ile artık Türkiye yollarında.

NEOPLAN Yeni Tourliner Türkiye Yollarına Çıkıyor, Konfor ve Güç Bir Arada!

Yeni Tourliner, sınıfında alışılagelmiş tüm normları değiştiriyor, geliştirerek yeni standartları belirliyor. Üstelik tüm bu üstün nitelikleri, ileri teknolojiyi, yüksek kalite ve konforu ile Yeni Tourliner, Türkiye’de, Ankara – Akyurt’taki MAN tesislerinde üretiliyor, tüm dünyaya buradan dağılıyor. Bu bizler için özel bir anlam taşıyan farklı bir gurur kaynağı” açıklamasında bulundu.

Daha konforlu, daha güçlü, daha güvenli, daha cimri: Yeni Tourliner

Yeni Tourliner’ın, ileri teknolojisine ve üstün niteliklerine dikkat çeken MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Direktörü Can Cansu da;

“Yeni Tourliner, etkileyici ve bir o kadar da gelişmiş bir tasarıma sahip. Kuyruklu Yıldız olarak da adlandırılan keskin ve efektif hatlarla şekillenmiş bu cazip tasarımıyla Yeni Tourliner’ın sürtünme direnci, orta büyüklükte bir otomobil olan Volkswagen Sharan ile aynı.

Ayrıca 2017 yılının sonunda yürürlüğe girecek ECE-R.66.02 normlarını bugünden karşılayan yeni Tourliner, sağladığı daha büyük hacme karşı 60 kilo daha hafif. Otobüsün kabin içi konfor hacmi ile birlikte sürücü yatma alanı da geliştirildi. Kabin içi el bagaj bölümü daha da ferahlarken, bagaj bölümünün hem yüksekliği arttı, hem de hacmi 8.5’ten, 10 metreküpe çıktı.

Bununla birlikte ileri teknolojimiz ile geliştirdiğimiz Euro 6C motorumuz; daha yüksek güç ve tork değerleri üretmesine karşın, %10 daha az yakıt tüketimine sahip. Üstelik yaptığımız geliştirmeler ve çelik piston gibi yenilikçi yaklaşımlarımızla, bakımlarda hem aralıkları daha da uzattık, hem de maliyetleri düşürdük. MAN TipMatic®, otomatikleştirilmiş 12 ileri Easy-Start şanzımanı ile birilkte EfficientCruise & EfficientRoll, 4. Nesil Şerit Takip Asistanı – LGS IV (Lane Guard System IV), Acil Fren Asistanı – EBA 2 (Emergency Brake Assist) gibi teknolojiler, Yeni Tourliner’de hem sürüş konforunu ve güvenliğini arttırıyor, hem de en ideal, en efektif sürüş olanağı ile önemli ve benzersiz bir yakıt avantajı sağlıyor.

Yeni Tourliner’ın bu ve daha birçok benzersiz özellikleri, onu sınıfının yeni ve yenilikçi lideri konumuna taşıyor. Bugünden sonra Türkiye seyahat sektöründe, Yeni Tourliner’ın sunduğu tüm bu ayrıcalıklar, yeni referans noktası olacak” şeklinde konuştu.

NEOPLAN Yeni Tourliner, ezberleri bozacak…

NEOPLAN Yeni Tourliner lansman buluşması, düzenlenen birbirinden renkli yarışmalar ve aktivitelerle adeta bir şölene dönüştü. MAN’ın geleneksel Gala gecesinde ise güçlü sesi ve zengin repertuvarıyla Linet başarılı sahne performansı ile sektör temsilcileri; yaklaşan sezon öncesinde stres attı, moral topladı.

 

 
Neoplan