Sosyal Medya

TeknoTalk Tv

Netflix, Red Notice’in resmi fragmanını ve afişini paylaştı!

NETFLIX, Dwayne Johnson, Gal Gadot ve Ryan Reynolds'ın başrolünde yer aldığı RED NOTICE'in resmi fragmanı ve afişini paylaştı!Red Notice, 12 Kasım'da tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te...

NETFLIX, Dwayne Johnson, Gal Gadot ve Ryan Reynolds’ın başrolünde yer aldığı RED NOTICE’in resmi fragmanı ve afişini paylaştı!

Red Notice, 12 Kasım’da tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te…

RED NOTICE | Resmi Fragman | Netflix

Dünyanın en tehlikeli suçlularının yakalanması için Interpol tarafından çıkarılan bir kırmızı bülten, FBI’ın en iyi profil uzmanı John Hartley’yi (Dwayne Johnson) harekete geçirir. Küresel boyutta bir operasyona girişen özel ajan, dünyanın en çok aranan sanat eseri hırsızı  The Bishop’u (Gal Gadot) yakalamak için dünyanın en başarılı sanat eseri hırsızı Nolan Booth (Ryan Reynolds) ile işbirliği yapmak zorunda kaldığı büyük bir soygunun ortasına düşer. Dünyanın dört bir yanındaki dans pistlerinden ıssız hapishanelere ve vahşi ormanlara uzanan adrenalin yüklü bir maceraya dahil olan üçlü, çok memnun olmasalar bile zaman zaman birbirlerinden destek almak zorunda kalır.

Dwayne Johnson, Gal Gadot ve Ryan Reynolds ile beraber filmin oyuncu kadrosunda Ritu Arya ve Chris Diamantopolous yer alıyor. Rawson Marshall Thurber’ın (Central Intelligence, Skyscraper) yazıp yönettiği filmin yapımcılığını Seven Bucks Productions’dan Hiram Garcia, Dwayne Johnson ve Dany Garcia ile beraber Beau Flynn’s Flynn Picture Co. ve Thurber’s Bad Version Inc. şirketleri üstleniyor.

  • Yönetmen: Rawson Marshall Thurber
  • Senarist: Rawson Marshall Thurber
  • Yapımcılar: Beau Flynn (FlynnPictureCo); Dwayne Johnson, Dany Garcia ve Hiram Garcia (Seven Bucks Productions) ve Rawson Marshall Thurber
  • Oyuncu Kadrosu: Dwayne Johnson, Gal Gadot ve Ryan Reynolds
  • Yayın Tarihi: 12 Kasım 2021

 

Red Notice Sosyal Medya Kanalları

@Netflix

@NetflixFilm