Sosyal Medya

TeknoTalk Tv

Netflix, Red Notice’in tanıtım fragmanını paylaştı!

Rawson Marshall Thurber imzalı Red Notice, 12 Kasım'da tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te...

NETFLIX, DWAYNE JOHNSON, GAL GADOT VE RYAN REYNOLDS’IN BAŞROLÜNDE YER ALDIĞI RED NOTICE‘İN TANITIM FRAGMANINI PAYLAŞTI

Rawson Marshall Thurber imzalı Red Notice, 12 Kasım’da tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te…

Interpol tarafından yayınlanan bir Kırmızı Bülten, dünyanın en çok aranan insanlarını yakalamak için küresel bir uyarıdır. Arama yapmak için izin çıktığında, davayla FBI’ın en iyi profil uzmanı John Hartley (Dwayne Johnson) ilgilenir. Bu arayışı onu, dünyanın en iyi sanat hırsızı Nolan Booth (Ryan Reynolds) ile dünyanın en çok aranan sanat hırsızı The Bishop’u (Gal Gadot) yakalamak için ortak olmaya zorladığı cesur bir soygunun içerisine sürükler. Olaylar silsilesi bu üçlüyü dünyanın dört bir yanındaki tenha bir hapishaneye, dans pistine, ormana ve hepsinden en kötüsü, sürekli birbirlerinin çalıştıkları şirketlere götürür.

Dwayne Johnson, Gal Gadot ve Ryan Reynolds ile beraber filmin oyuncu kadrosunda Ritu Arya ve Chris Diamantopolous yer alıyor.

Rawson Marshall Thurber’ın (Central Intelligence, Skyscraper) yazıp yönettiği filmin yapımcılığını Seven Bucks Productions’dan Hiram Garcia, Dwayne Johnson ve Dany Garcia ile beraber Beau Flynn’s Flynn Picture Co. ve Thurber’s Bad Version Inc. şirketleri üstleniyor.

  • Yönetmen: Rawson Marshall Thurber
  • Senarist: Rawson Marshall Thurber
  • Yapımcılar: Beau Flynn (FlynnPictureCo); Dwayne Johnson, Dany Garcia ve Hiram Garcia (Seven Bucks Productions) ve Rawson Marshall Thurber
  • Oyuncu Kadrosu: Dwayne Johnson, Gal Gadot ve Ryan Reynolds
  • Yayın Tarihi: 12 Kasım 2021

Red Notice Sosyal Medya Kanalları