Sosyal Medya

TeknoTalk Tv

Netflix, yeni fantastik dizi Gölge ve Kemik Tanıtım Fragmanı!

Gölge ve Kemik Tanıtım Fragmanı Netflix...Karanlıklar diyarına girmeye hazır olun... Gölge ve Kemik, 23 Nisan’da tüm dünyayla aynı anda...

NETFLIX, YENİ FANTASTİK DİZİSİ GÖLGE VE KEMİK’İN TANITIM FRAGMANINI PAYLAŞTI

KARANLIKLAR DİYARI’NA GİRMEYE HAZIR OLUN…
Gölge ve Kemik, 23 Nisan’da tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te…

Leigh Bardugo’nun tüm dünyada en çok satan Grishaverse romanlarından uyarlanan Gölge ve Kemik, yetim bir asker olan Alina Starkov’un savaş mağlubu ülkesini kurtarabilecek özel bir gücü keşfetmesiyle başlıyor.

Gölge ve Kemik Tanıtım Fragmanı

Karanlıklar Diyarı’ndaki tehdidin büyümesiyle, Alina, Grisha isimli seçkin bir büyülü asker ordusuna katılıp bildiği her şeyden uzaklaşır.

Gölge ve Kemik Tanıtım Fragmanı

Gücünü geliştirmek için mücadele verdiği sırada, müttefiklerin ve düşmanların bir olabileceğini ve dünyadaki hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını anlar.

Karizmatik suçlulardan oluşan tehlikeli bir grubun da oyuna dahil olması, hayatta kalmak için sihirden çok daha fazlasının gerektirdiğini öğretecek.

Gölge ve Kemik, Jessie Mei Li (Alina Starkov), Archie Renaux (Malyen Oretsev), Freddy Carter (Kaz Brekker), Amita Suman (Inej), Kit Young (Jesper Fahey) ve Ben Barnes (General Kirigan)’ın başrollerinde yer aldığı 21 Laps Entertainment’ın bir Netflix prodüksiyonudur.

  • Dizi Sorumlusu / Yürütücü Yapımcı / Senarist: Eric Heisserer
  • Yazar ve Yürütücü Yapımcı: Leigh Bardugo
  • Yürütücü Yapımcı ve Yapımcı: Lee Toland Krieger
  • Yürütücü Yapımcılar: Shawn Levy, Dan Levine, Dan Cohen, Josh Barry (21 Laps Entertainment) ve Pouya Shahbazian (Loom Studios)
  • Çekim Yeri: Budapeşte, Macaristan
  • Format: 1 saat x 8 bölüm

Oyuncu Kadrosu: Jessie Mei Li (Alina Starkov), Archie Renaux (Malyen Oretsev), Freddy Carter (Kaz Brekker), Amita Suman (Inej), Kit Young (Jesper Fahey), Ben Barnes (General Kirigan), Sujaya Dasgupta (Zoya Nazyalensky), Danielle Galligan (Nina Zenik), Daisy Head (Genya Safin), Simon Sears (Ivan), Calahan Skogman (Matthias Helvar), Zoë Wanamaker (Baghra), Kevin Eldon (The Apparat), Julian Kostov (Fedyor), Luke Pasqualino (David), Jasmine Blackborow (Marie), Gabrielle Brooks (Nadia)

Netflix, Gölge ve Kemik hakkında tüm detaylar…