Sosyal Medya

Donanım

Nikon Z30 VLOG Seti İçerik Üreticilerine Özel Üretildi!

Yenilikçi, kompakt ve hafif yapısıyla Nikon Z 30, gücünü Vlog Seti ile birlikte zirveye taşıyor. Nikon Z 30 Vlog Seti içerisinde NIKKOR Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR objektife, bir adet mini tripod tutacağına ve bir adet Wind Muff'a sahip olunabiliyor.

Nikon Z30 VLOG Seti İçerik Üreticilerine Özel Üretildi!

 

Profesyonel kalitede video ve ses kaydetmek için ihtiyaç duyulan tüm fonksiyonları bulunduran Nikon Z 30 Vlog Seti içerik üreticilerinin tüm isteklerini tek makinede topladı. Yenilikçi, kompakt ve hafif yapısıyla Nikon Z 30, gücünü Vlog Seti ile birlikte zirveye taşıyor. Nikon Z 30 Vlog Seti içerisinde NIKKOR Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR objektife, bir adet mini tripod tutacağına ve bir adet Wind Muff’a sahip olunabiliyor.

İçerik üreticilerinin tüm ihtiyaçları düşünerek tasarlanan Nikon Z 30 Vlog Seti’nde yer alan tripod tutacağı, ML-L7 uzaktan kumandasının yerleştirilebildiği manyetik bir girintiye sahipken, tüylü mikrofon başlığı, fotoğraf makinesinin dahili stereo mikrofonu için özel olarak tasarlanarak hiç olmadığı kadar kaliteli ses kayıtları sunuyor. Instagram ve TikTok için mükemmel içerikler söz konusu olduğunda Z 30, video ve durağan görüntüler için tümü özelleştirilebilir 20 adet dahili renk profiline sahip… Bluetooth ve Wi-Fi işlevleri, hemen hemen her yere bağlanmayı kolaylaştırarak, içeriklerin anında yüklenip paylaşılmasını, arkadaşlar ve takipçileri etkilemeyi daha kolay hale geliyor.

En renkli, en aktif vlog çekimleri için net ses kaydı ve pürüzsüz çekim…

Nikon’un daha iyi vloglar için tasarladığı yeni fotoğraf makinesi Z 30, büyüleyici seyahat vloglarından enfes yemek tariflerine kadar bir akıllı telefonda mümkün olmayan ikonik ve ilham verici içerikler oluşturmaya olanak tanıyor. Nikon Z 30, hassas dahili stereo mikrofon ve isteğe bağlı harici mikrofon ile canlı ve net ses sunuyor. Yani ister bir dağın tepesinde, isterse hareketli bir şehirde çekim yapılıyor olsun, ses işlevi mükemmel şekilde çalışıyor. Vloggerlar düşünülerek tasarlanan fotoğraf makinesinin gelişmiş otomatik işlevleri ve değişken açılı dokunmatik ekranı, açı ne olursa olsun kayıt işlemini kolaylaştırıyor. Canlı 4K UHD’de 125 dakikalık kesintisiz video kaydetme kabiliyeti sayesinde çekimler hiç olmadığı kadar iyi görünüyor.

Hareket halindeyken bile mükemmel çekim kalitesi…

Derin kavrama yüzeyi, fotoğraf makinesini kol mesafesinde tutarken bile sabit elde çekim sağladığından, hareket halindeyken çekim yapanlar için ideal bir alternatif yaratıyor. Göz ve Hayvan Algılama AF, tam netleme sağlamak için insan, kedi ve köpeklerin gözlerine odaklanarak konu ne olursa olsun çarpıcı netlikte durağan görüntü ve videolar çekmeye olanak tanıyor.

 

Alternatif olarak, fotoğraf makinesi selfie portre modundayken film çekiliyorsa ekran öne doğru çevrilebiliyor ve bu sayede fotoğraf makinesinin önünde zahmetsizce çekim yapma, kusursuz içerik giriş ve çıkışlarını elde etme şansı veriyor.


Daha fazla bilgi için, ziyaret edin:

Web sitesi: www.nikon.com.tr – www.karacasulu.com