Sosyal Medya

Güvenlik/Koruma

Opera,Ücretsiz VPN özellikli Web Tarayıcısı Yayımlandı

Opera,Ücretsiz VPN özellikli Web Tarayıcısı Yayımlandı

Opera’dan internet kullanıcılarını sevindirecek haber, Yasaklı sitelere girişi kolaylaştıracak ücretsiz VPN özellikli web tarayıcısı hazır!

Opera, ücretsiz VPN işlevini içeren masaüstü web tarayıcısını indirmeye sundu.

Opera’nın en son kararlı sürümü, yeni işlevlerinin yanında firmanın övünerek sunduğu ücretsiz VPN hizmetiyle geldi.

Şimdi ise Opera’nın en son sürümü Opera 40 ile herkese ücretsiz VPN hizmeti sunulmaya başlandı. Kullanımı kolay VPN işlevi, ABD, Kanada, Singapur, Almanya, Fransa ve daha fazlasındaki sunucular yoluyla internete bağlanmanıza, böylece izinizi gizlemenize olanak tanıyor. Opera’nın VPN işlevini etkinleştirmek içinPrivacy and Security bölümüne gidip, VPN’i açmanız gerekiyor. Bunun ardından araç çubuğuna işleve hızla ulaşmanızı sağlayacak bir düğme yerleştiriliyor.

VPN Özellikli Operanın Özellikleri Nelerdir?

stay-safer-and-more-private

Daha güvenli ve gizli kalın

Opera gezinme güvenliğinizi sağlar, böylece içeriğe odaklanabilirsiniz. Güvenli tarayıcımız sizi web’deki sahtekarlık ve zararlı yazılımlardan korur. Web’de daha iyi bir gizlilik ister misiniz? Sınırsız ve ücretsiz VPN özelliğini deneyin.

enjoy-an-ad-free-web

Reklamsız İnternetin tadını çıkarın

Çevrimiçi reklamlardan sıkıldınız mı? Opera, eklentilere ihtiyaç duymadan reklamları engelleyebilen ilk büyük tarayıcıdır. Test sonuçlarına göre dahili reklam engelleyicimiz, içerik açısından zengin web sayfalarını Opera’ya %90 daha hızlı yüklüyor.

get-more-done

Web’de kolayca birden fazla işle uğraşabilirsiniz

Görsel yer imlerimiz, sekme döngüsü ve özelleştirilebilir kısayollar sayesinde yolunuzu kaybetmez ve zaman kazanırsınız. Yeterince çevrimiçi video izleyemiyor musunuz? Hiçbir şeyi kaçırmadan gezinme ve diğer uygulamalarda çalışmanızı sağlayan kaydırılabilir, hareketli bir video karesi özelliği olan yeni video açma özelliğini kaçırmayın.

browse-faster-and-longer

Daha hızlı ve uzun gezinin

Opera’nın hızı ve performansı önceliklerimiz arasında yer almaktadır. Veri sıkıştıran Opera Turbo özelliği, yerleşik reklam engelleyici ve diğer özellikleri, daha hızlı gezinmenize ve yeni pil tasarrufu özelliği de daha uzun süre gezinmenize yardımcı olacaktır. Laptop pil ömrünü %50’ye kadar uzatır.

personalize-your-browser

Tarayıcınızı kişiselleştirin

1.000’in üzerinde eklenti Opera’nın özelleştirilmesinikolaylaştırır. En iyi tarayıcı deneyimini kişisel bir dokunuşla edinmek için Opera’nın eklenti katalogundan hoşunuza giden eklenti ve temaları indirin. Hareketli temalarla Opera’nın başlangıç sayfasını canlandırın.

stay-in-sync

Senkronize olun

Tüm cihazlarınız üzerinden kolayca devam edin. Bilgisayarınızda veya mobil cihazınızda sık kullanılanlara, açık sekmelere, şifrelere ve arama geçmişinize erişmek için yalnızca Opera hesabınıza giriş yapın. Hareket halindeyken senkronize kalmak için telefon ve tabletiniz için de Opera tarayıcıyı edinmeyi unutmayın.

get-your-personal-news-feed

Haber akışınızı kişiselleştirin

Opera’da en son haberlere tarayıcının başlangıç sayfasındaki tek bir noktadan ulaşabilirsiniz. Sizi en çok ilgilendiren haberleri okumak için haber akışınızı kişiselleştirin. Kendi bölgenizden en çok okunan 50 makaleye ek olarak, dünyanın her yerinden tercih ettiğiniz haber kaynaklarını ekleyebilirsiniz.

 

opera-browser

Windows PC için Opera tarayıcı

Web’de daha fazlasını yap

Dahili bir reklam engelleyici ve VPN içeren ücretsiz Windows tarayıcımız, daha fazla hız ve gizlilik sağlar.

Şimdi indir