Sosyal Medya

Yazılım

PARAŞÜT’TEN KADIN GİRİŞİMCİLERE ÖZEL KAMPANYA

Bulut tabanlı ön muhasebe programı Paraşüt, Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla kadın girişimcilere özel bir kampanya başlattı. Buna göre Mart ayı boyunca Paraşüt’e abone olan girişimci kadınlara 3 aylık ek kullanım süresi hediye edilecek.

PARAŞÜT’TEN KADIN GİRİŞİMCİLERE ÖZEL KAMPANYA

Bulut tabanlı ön muhasebe programı Paraşüt, Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla kadın girişimcilere özel bir kampanya başlattı. Buna göre Mart ayı boyunca Paraşüt’e abone olan girişimci kadınlara 3 aylık ek kullanım süresi hediye edilecek.

KOBİ’lerin finansal operasyonlarını daha verimli yürütmelerini sağlayan ve işletmelerin dijital dönüşüm süreçlerini destekleyen hizmetler sunan Paraşüt, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla özel bir kampanya başlattı. Buna göre Mart ayı boyunca Paraşüt’e abone olan girişimci kadınlara, yıllık aboneliğe ek olarak 3 aylık kullanım süresi hediye edilecek.

Sean X Yu: “Çorbada tuzumuz olsun istedik”

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayan Paraşüt Kurucu Ortağı ve CEO’su Sean X Yu,

“Bu anlamlı günü kutlarken, iş hayatında pek çok zorlukla karşılaşan girişimci kadınlara destek olmayı hedefledik; bir anlamda çorbada tuzumuz olsun istedik. Paraşüt’e abone olan girişimci kadınlar, fatura ve cari hesap takibinden ön muhasebe yönetimine uzanan kapsamlı hizmetlerimizden yararlanarak zaman ve maliyet avantajı kazanabilir” dedi.

Aboneliğin ardından atılan e-mail ile hediye tanımlanıyor

Kadın girişimciler, 31 Mart 2022 tarihine kadar aboneliklerini başlatarak Paraşüt’ün kampanyasından yararlanabiliyor. Aboneliğini başlatan kadın girişimcilerin, [email protected] adresine “Kadınlar Günü Özel 3 Ay Kullanım/Abonelik” konu başlığıyla bir e-mail atarak, hangi isim-soy isim ve şirket adına deneme süresini başlattıklarını belirtmelerinin ardından 3 aylık ek kullanım süresi ücretsiz olarak abonelik hesaplarına tanımlanıyor.

Paraşüt Hakkında:

2013 yılında geliştirilen Paraşüt, küçük ve orta ölçekli işletmelerin (KOBİ’lerin) finansal operasyonlarını daha verimli yönetebilmelerini sağlayan bulut tabanlı bir ön muhasebe programıdır. Mikrogrup çatısı altında yer alan Paraşüt, işletme sahipleri için finansal kontrol paneli niteliği taşımaktadır. Fatura takibi, gelir gider takibi, raporlama, stok takibi, kredi kartı ile online tahsilat, e-fatura, e-arşiv, e-ihracat gibi KOBİ’lerin ihtiyacı olan hizmetleri, gerçek zamanlı, kolay ve anlaşılır bir şekilde sunan Paraşüt, uçtan uca teknoloji çözümleri içeren ürün ve hizmetleri ile kuruluşlarından globalleşme süreçlerine kadar KOBİ’lere her aşamada değer katmaktadır. Paraşüt aynı zamanda Shopside iş birliği ile e-ticaret sektöründe hizmet veren firmalara, finansal süreçlerini çok daha hızlı bir biçimde yönetebilecekleri altyapıyı sağlamaktadır.

Daha fazla bilgiye Paraşüt’ün web sitesi www.parasut.com üzerinden veya 0212 963 00 20’den iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.