Sosyal Medya

Kripto Para

Paribu web sitesi ve mobil uygulamaları yeni versiyonuyla yayında

Paribu, web sitesi ile iOS ve Android mobil uygulamalarının yeni versiyonunu yayınladı. 6 milyon kullanıcısının ihtiyaçları ve platformun temel işlevlerine dair geri bildirimleri dikkate alınarak tasarlanan versiyon ile kullanıcılar daha hızlı işlem yapabilecek.

Paribu web sitesi ve mobil uygulamaları yeni versiyonuyla yayında

Türkiye’nin alanında öncü teknoloji şirketi ve lider kripto varlık işlem platformu Paribu, web sitesi ile iOS ve Android mobil uygulamalarının yeni versiyonunu yayınladı. 6 milyon kullanıcısının ihtiyaçları ve platformun temel işlevlerine dair geri bildirimleri dikkate alınarak tasarlanan versiyon ile kullanıcılar daha hızlı işlem yapabilecek.

Paribu, web sitesi ile iOS ve Android mobil uygulamalarının yeni versiyonunu yayınladı.  Paribu’nun yeni versiyonunda, kullanıcıların işlemlerini kolaylaştıracak birçok önemli çözüm sunuluyor.  6 milyon kullanıcısının ihtiyaçları ve platformun temel işlevlerine dair geri bildirimleri dikkate alınarak sıfırdan tasarlanan bu versiyonda geliştirmeler devam ediyor.

En kısa sürede tamamlanması planlanan ve global standartlarda geliştirilen yeni yazılım mimarisiyle Paribu, kullanıcılarının ihtiyaçlarına daha hızlı yanıt verebilecek. Yepyeni bir arayüz ve geliştirilmiş bir altyapısıyla Paribu’da kullanıcılar, daha hızlı bir işlem yapmayı deneyimleyecek. 

Paribu’nun yeni dünyasına adım atın