Sosyal Medya

Güncel Teknoloji

PayTR, Boğaziçi İş Dünyası Ödülleri’nde ‘Yılın Fintek Şirketi’ seçildi!

PayTR, Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü ENSO tarafından düzenlenen Boğaziçi İş Dünyası Ödülleri'nde ‘Yılın Fintek Şirketi' seçildi.

PayTR yılın fintek şirketi seçildi

Geliştirdiği ürün ve teknolojilerle müşterilerinin ve tüketicilerin hayatlarını kolaylaştıran ödeme şirketi PayTR, Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü ENSO tarafından düzenlenen Boğaziçi İş Dünyası Ödülleri’nde ‘Yılın Fintek Şirketi’ seçildi.

Türk mühendislerinin geliştirdiği yenilikçi ürün ve çözümler sunan ödeme kuruluşu PayTR; Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü ENSO tarafından 10’uncu kez düzenlenen; Boğaziçi Üniversitesi’nin en prestijli ödül töreni olan Boğaziçi İş Dünyası Ödülleri’nde “Yılın Fintek Şirketi” seçildi.

Ödülü PayTR adına, kendisi de Boğaziçi Üniversitesi mezunu olan PayTR Yönetim Kurulu Üyesi Nihan Cengiz aldı.

Boğaziçi Üniversitesi mezunu olarak PayTR’a verilen ödülü almanın kendisi için oldukça özel ve anlamlı olduğunu söyleyen Cengiz;

“Türkiye’nin en köklü ödeme kuruluşu olan PayTR’ı bu ödüle layık gördükleri için değerli müşterilerimize ve iş ortaklarımıza teşekkür ederiz. Sizin de bildiğiniz gibi finansal teknolojiler sektörü, geleceğin ve günümüzün en parlak sektörleri arasında. Bu alan, Boğaziçi öğrencileri gibi zeki, yaratıcı, çalışkan ve üretken gençler için büyük fırsatlar barındırıyor. PayTR’ın başarısının mimarı da genç ve dinamik ekibi. İleride güzel projelerde yollarımızın kesişmesini diliyoruz” dedi.