Sosyal Medya

Güncel Teknoloji

Pazarlama İletişimcileri Derneği, 10. Olağan Genel Kurul Toplantısıyla Yeni Yönetim Kurulunu Belirledi!

Pazarlama İletişimcileri Derneği; önümüzdeki iki yıl boyunca faaliyet gösterecek Yeni Yönetim Kurulunu belirledi. 2023-2025 Dönemi Dernek Başkanlığını Osman Burak Kılavuz yürütecek.

Pazarlama İletişimcileri Derneği, 10. Olağan Genel Kurul Toplantısıyla Yeni Yönetim Kurulunu Belirledi!

 

Pazarlama İletişimcileri Derneği; önümüzdeki iki yıl boyunca faaliyet gösterecek Yeni Yönetim Kurulunu belirledi. 2023-2025 Dönemi Dernek Başkanlığını Burak Kılavuz yürütecek.

 

Pazarlama İletişimcileri Derneği (PİD) 10. Olağan Genel Kurul Toplantısı, 24 Mayıs 2023 Çarşamba günü, dernek üyelerinin katılımıyla bluechip creative event ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Toplantıda, derneğin önceki dönem faaliyetlerinin değerlendirilmesinin ardından yeni dönem yönetim kurulu seçimi yapıldı.

Gerçekleştirilen Genel Kurul Toplantısı’nda yapılan oylama ile Yeni Dönem Yönetim Kurulu belirlendi. Önümüzdeki iki yıl boyunca dernek başkanlığını Burak Kılavuz üstlenecek. Başkan yardımcılığı görevlerini ise Elmas Özler, Yaşar Şeki ve Yaprak Yapsan yürütecek.

 

PİD 10. Dönem Yönetim Kurulu Asil Üyeleri

 • Burak Kılavuz– Standby / Başkan
 • Elmas Özler– bluechip creative event / Başkan Yardımcısı
 • Yaşar Şeki– Ceo Event / Başkan Yardımcısı
 • Yaprak Yapsan– Idecon Idea&Congress / Başkan Yardımcısı
 • Bülent Garip– Kırmızı Fikirler / Sayman

 

PİD 10. Dönem Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri

 • Zuhal Gezer Demirci– Kayra Grup
 • Serhat Yazgan– Firmamentum
 • Tolga Artan– LuckyEye
 • Nilüfer Gürtekin Yalçınkaya– Lobby Marketing Group
 • Yeşim Ertürk– Hedef Direct

 

PİD 10. Dönem Denetleme Kurulu Asil Üyeleri

 • Fatih Türe– elli5 event
 • Mesut Özalp– Ekom Group
 • Coşkun Yeşilbaş– Diverseffect

 

PİD 10. Dönem Denetleme Kurulu Yedek Üyeleri

 • Emre Çoroğlu– Taktx
 • Ali Serhat Demirel– DS Entegre
 • Murat Cem Alpay– Chippin

 

Pazarlama İletişimcileri Derneği Geçmiş Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Elmas Özler; Derneğin kuruluşundan geçirdiği dönüşüme kadar emeği geçen tüm dernek üyelerine, paydaşlarına ve Yeni Yönetim Kurulu’na teşekkürlerini sunarken yaptığı konuşmayla;

“Dünden bugüne 18 yıldır faaliyet gösteren Pazarlama İletişimcileri Derneği; dijital çağın gereklilikleri ışığında dönüşen pazarlama dünyasına öncü olmak için çalışmalarını sürdürüyor. PİD’in varoluş ve dönüşüm hikayesinin bir parçası olmak benim için her zaman gurur ve mutluluk verici. Dernek Başkanlığını üstlendiğim süre boyunca dernek üyelerimizle beraber 18 yıllık bir yapının; yeni dönüşümüne eşlik etmek beni çok mutlu etti. Pazarlama dünyasının merkezindeki iletişim yetkinliğimiz ile yıllardır sektörün güven veren bir sivil toplum kuruluşu olarak; Yeni Yönetim Kurulu’nun bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da tüm üyelerimizi ve paydaşlarımızı en iyi şekilde destekleyeceğine ve yaratıcı ekosistemin gelişmesine katkıda bulunacağına eminim. Gerçekleştirilen 10. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda belirlenen Yeni Yönetim Kurulu’na ve Yeni Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Sevgili Burak Kılavuz’a başarılar dilerim.” diyerek sözlerini sonlandırdı.

Pazarlama İletişimcileri Derneği 10. Genel Kurul Toplantısı’nda Yeni Dönem Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Burak Kılavuz, duygu ve düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi; “Kurumsal kimliğini bu yılın başında yenileyen Pazarlama İletişimcileri Derneği’nin aktif bir üyesi olarak Geçmiş Dönem Başkanımız Elmas Özler ’den Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini devraldığım için çok mutlu ve gerçekleştireceğimiz sektörel projeler için de oldukça heyecanlıyım. Yeni dönemde, değerli dernek üyelerimiz ve paydaşlarımızla sektörün gelişmesine katkıda bulunan öncü çalışmalar gerçekleştireceğimize olan inancım tam. Pazarlama İletişimcileri Derneği Ailesi’nin tüm fertlerine destekleri için teşekkür ederim.”


Pazarlama İletişimcileri Derneği – PİD Hakkında:

Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği; içinde bulundukları sektörün gelişmesine, sorunların çözümüne katkıda bulunmak amacı ile 2005 yılında kurulmuştur. 2022 Aralık ayında Pazarlama İletişimcileri Derneği olarak yenilendiğini duyurmasının ardından pazarlama sektörüne vizyon kazandırmayı, sağlıklı büyümeyi sağlamayı, sektör çalışanları arasında iletişim kurmayı, hizmet kalitesini yükseltmeyi ve haksız rekabete karşı mücadele etmeyi amaçlamaktadır.