Sosyal Medya

Sosyal Medya

Periscope İçin Beklenen Güncelleme Yayınladı!

Yeni güncellenen Periscope, kullanıcıların merakla beklediği bir özelliğe daha kavuştu.

Yeni güncellenen Periscope, kullanıcıların merakla beklediği bir özelliğe daha kavuştu.

Günümüzün en popüler uygulamalarından olan Periscope, her geçen gün kullanıcı sayısını arttırıyor. Yeni özelliklerle güncellenen Periscope, geçtiğimiz günlerde yatay yayın desteğine kavuşmuşken şimdi ise uzun zamandır beklenen bir özelliğe daha kavuştu.

Periscope artık ileri geri sarma özelliğine sahip!

Geçtiğimiz günlerde yatay yayın özelliğine kavuşan Periscope, şimdi ise kullanıcıların şikayetçi olduğu bir özelliğe daha kavuştu. Bildiğiniz gibi Periscope üzerinde canlı yayınları daha sonradan tekrar izlemek mümkündü. Ancak bu yayında ileri geri sarma yapılamıyordu ve kullanıcılar bu durumdan hiç memnun değildi.

periscope

Kullanıcıların isteklerini yerine getiren popüler uygulama Periscope, artık yayın tekrarlarını izlerken ileri geri sarma özelliğini yeni güncellemeyle beraber kullanıcılarına sunuyor. Android platformunda güncelleme dağıtılmaya başlanmışken iOS tarafında ise bu özellik önümüzdeki hafta itibariyle dağıtılmaya başlanacak.

Telefonunuza gelen son güncellemeyi yüklediğiniz zaman bu özelliği kullanmak içinse herhangi ek bir işlem yapmanıza gerek yok. Tekrarını izlemek istediğiniz yayını açtığınızda parmağınızı ekrana basılı tutmak bu özelliği kullanmak için yeterli olacaktır.