Sosyal Medya

Oyun Dünyası

PlayStation 4 için Uncharted Oyunları Geliyor

Uncharted toplam üç oyunuyla birlikte The Nathan Drake Collection adı altında PS4 platformu için tekrar geliştirilmeye başlandı.

Uncharted toplam üç oyunuyla birlikte The Nathan Drake Collection adı altında PS4 platformu için tekrar geliştirilmeye başlandı.

Sony bünyesindeki Naughty Dog tarafından geliştirilen ve PlayStation platformunun sevilen exclusive oyunları arasında yer alana Uncharted serisi, daha iyi grafiklerle ve geliştirmelerle yeni nesil konsol PS4 için duyuruldu.

Her oyunuyla milyonlarca satış rakamına ulaşmayı başaran Uncharted, bu başarısını bu sefer PlayStation 4 platformunda yakalamayı hedefliyor.

Uncharted: The Nathan Drake Collection adı altında PS4 oyuncularının beğenisine sunulacak olan pakette Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves ve Uncharted 3: Drake’s Deception oyunları yer alacak. Her oyun daha gelişmiş ve detaylandırılmış grafiklerle 1080p çözünürlükte ve 60 FPS performansta çalışabilecek.

Çıkış tarihi ne zaman?

Naughty Dog ve Bluepoint Games iş birliği ile tekrar geliştirilecek olan oyunlar 9 Ekim tarihinden itibaren kutulu ve dijital olarak satın alınabilir olacak. ayrıca The Nathan Drake Collection’ı ön sipariş seçeneği yada kutulu olarak satın alacak olursanız oyunun yanında Sony tarafından verilen birçok hediyeye sahip olabileceksiniz.

59.99$ fiyat etiketi üzerinden satışa sunulacak olan colection paketindeki oyunlara dair yayınlanan ilk oynanış görüntülerine aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz. İyi seyirler…