Sosyal Medya

Otomobil

Range Rover VELAR En iyi Tasarıma Sahip Otomobili Seçildi

Range Rover VELAR En iyi Tasarıma Sahip Otomobili Seçildi.Dünyanın birçok ülkesindeki otomotiv gazetecilerinin bağlı olduğu “World Car Award” tarafından “Yılın En İyi Tasarımına Sahip Otomobili” ödülü bu yıl Range Rover Velar’a verildi.

RANGE ROVER VELAR “2018 YILININ EN İYİ TASARIMINA SAHİP OTOMOBİLİ” SEÇİLDİ.

Dünyanın birçok ülkesindeki otomotiv gazetecilerinin bağlı olduğu “World Car Award” tarafından “Yılın En İyi Tasarımına Sahip Otomobili” ödülü bu yıl Range Rover Velar’a verildi.

Velar, 24 ülkeden önde gelen 82 otomotiv yazarından oluşan World Car Awards jürisi tarafından yapılan oylamada, Volvo XC60 ve Lexus LC 500’ü geride bırakarak, “Yılın En İyi Tasarımına Sahip Otomobili” ödülünün sahibi oldu.

Range Rover Velar, 2018 yılında 180 bg dizel, 240 bg dizel, 250 bg benzinli ve 300 bg benzinli olmak üzere dört ayrı motor seçeneği ile Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda satışa sunuluyor.

Rover Ailesinin Yeni Üyesi!


Jaguar Land Rover, 47 yıllık Range Rover ailesinin; Range Rover, Range Rover Sport ve Range Rover Evoque’dan sonra dördüncü üyesi Velar’ın tanıtılmasıyla büyümeye devam ediyor.