Sosyal Medya

Donanım

Razer Blade 16 ve Blade 18 Yeni Mercury Edition!

Blade 16 için Dual-Mode Mini LED ekran ve NVIDIA GeForce® RTX™ 4080'in yeni kombinasyonu.

Razer Blade 16 ve Blade 18 Yeni Mercury Edition!

Blade 16 için Dual-Mode Mini LED ekran ve NVIDIA GeForce® RTX™ 4080’in yeni kombinasyonu.

Razer Blade 16 ve Razer Blade 18, bu yılın başlarında CES’teki büyük lansmanlarından bu yana, 25’in üzerinde ödül ve Editörün Seçimi takdirleri de dahil olmak üzere sayısız övgü toplayarak, “akıllı çalış, sağlam oyna” yaşam tarzını yeniden tanımlayan oyuncular ve içerik oluşturucular için tercih edilen dizüstü bilgisayar haline geldi. Şimdi Razer, Blade 16 ve18’i sofistike yeni bir Mercury sürümü renk grubuyla ortaya çıkarmaktan heyecan duyuyor. Bu tasarım, Razer’ın en güçlü oyun dizüstü bilgisayarlarının rafine performansından yararlanırken modern bir estetiği takdir edenler için Mercury cilalı anodize alüminyuma sahiptir.

Blade 16 Mercury sürümü, NVIDIA GeForce® RTX™ 4080 Dizüstü Bilgisayar GPU’su ve Razer’ın yenilikçi Çift Modlu Mini LED ekranının özel bir eşleşmesini sunarak oyun performansı ve taşınabilirlikte yeni bir çığır açıyor ve inç küp hacim başına grafik gücü açısından rakiplerini geride bırakıyor. Uyarlanabilir Çift Modlu Mini LED panel, sürükleyici oyun deneyimi için 120 Hz’de UHD+ ve 240 Hz’de çok akıcı FHD+ ile iki doğal çözünürlük ve yenileme hızı arasında geçiş yapar. 

Öte yandan Blade 18 Mercury sürümü, her ikisi de maksimum 175 W TGP’de çalışan NVIDIA GeForce® RTX™ 4080 ve NVIDIA GeForce® RTX™ 4090 Dizüstü Bilgisayar GPU seçenekleri ile mevcuttur. En üst düzey masaüstü alternatifi konumunu güçlendiren Blade 18, DCI-P3 renk gamının %100’üne kadarını kapsayan bir QHD+ ekrana, yükseltilebilir depolamaya/RAM’e, 5 MP web kamerasına ve UHS-II SD kart okuyucuya sahiptir.

Güç kadar incelik de yaymak için tasarlanan Blade 16 ve Blade 18, hem stilin hem de performansın zirvesini temsil ederken en iyisini isteyen içerik oluşturucular için bir ölçüt belirliyor.

Million Dollar Snare’in Kurucusu ve Mastering Baş Mühendisi Nicolas de Porcel, “Razer Blade 16’mı aldığımdan beri özel olarak topladığım masaüstü PC’mi ihmal ettim” dedi. “İlk açtığım andan itibaren, lüks bir araba kapısı gibi yüksek kaliteli Razer yapısını hissettiriyor. Magix Sequoia ile çalışıyorum ve şu ana kadar sahip olduğum en taşınabilir cihazda, büyük kayıtları dondurmadan veya parçaları dışa aktarmadan işliyorum. Razer Blade’imle seyahat edebilir, atölye çalışmaları yürütebilir, canlı demolar kaydedebilir ve RTX 4080 dizüstü bilgisayar GPU’sunu kullanarak vites değiştirerek oyun tarafına geçebilirim. Razer Blade bir dizüstü bilgisayardan daha fazlasıdır; bu benim sonik neşterim.”

Tüm Razer Blade 16 ve 18 oyun dizüstü bilgisayarları, yaratıcı iş akışlarını hızlandırmak ve üstün performans sunmak için tasarlanmış ve NVIDIA Studio tarafından onaylanmıştır. Studio Drivers tarafından desteklenen NVIDIA Omniverse gibi özel yazılımlarla Razer Blade, hayal gücü hızında sorunsuz içerik oluşturmak için 100’den fazla RTX hızlandırmalı yaratıcı uygulamayla sorunsuz bir şekilde eşleşir.

Tüm Blade dizüstü bilgisayarlar, Razer’ın ödüllü müşteri desteğiyle 1 yıllık üretim garantisi ve 2 yıllık pil garantisi sunmaktadır. RazerCare’e isteğe bağlı kayıt ise bu süreyi artırır.

Blade cihazlarını Thunderbolt™ 4 Bağlantı İstasyonu, USB-C 130W GaN Şarj Cihazı ve Dizüstü Bilgisayar Sehpası gibi, Mercury renk grubu aksesuarlarıyla tamamlamak her kullanıcının deneyimini veya iş akışını kolaylaştıracaktır.

Daha fazla bilgi için lütfen Razer Blade 16 Mercury Edition ve Razer Blade 18 Mercury Edition sayfalarını ziyaret edin.

NE ZAMAN:      Şu an satışta

SATIŞ YERİ:       Razer.com, RazerStores ve dünya çapında seçkin perakendeciler.

FİYAT:                  Razer Blade 16 Mercury Edition: 3,799.99$ / 4,399.99€
Razer Blade 18 Mercury Edition: 3,799.99$ / 4,399.99€ başlayan fiyatlarda