Sosyal Medya

Donanım

Razer, Stream Controller X’i duyurdu

Razer, firmanın yayın ürünleri ekosistemine kattığı en yeni üyesi olan, oyun veya gündelik sosyalleşme sırasında izleyicileri cezbetmek için tasarlanan Razer Stream Controller X'i duyurdu.

 

Razer Stream Controller X’i duyurdu

 

 • Yeni Kompakt Razer Stream Controller X ile Yayınlarınızı Geliştirin!

 

Oyuncular için dünyanın önde gelen yaşam tarzı markası Razer, firmanın yayın ürünleri ekosistemine kattığı en yeni üyesi olan, oyun veya gündelik sosyalleşme sırasında izleyicileri cezbetmek için tasarlanan Razer Stream Controller X’i duyurdu. Razer, organize olmayı sevene ve tek düğmeyle anında kontrol isteyen yayıncılara sonsuz yaratıcılık fırsatı getiriyor. Kompakt yapıda 15 programlanabilir LCD düğmesiyle, yayıncılar zahmetsizce akış ışıklarını yakabilecek, özelleştirilmiş sesleri patlatabilecek veya basit bir tıklamayla uygulamalar arasında geçiş yaparak akışlarını bir sonraki seviyeye yükseltebilecekler.

Stream Controller X, Loupedeck Yazılımı tarafından desteklenmektedir ve OBS Studio, Twitch, Streamlabs, Adobe Premier Pro gibi tüm büyük akış platformlarında tak ve çalıştır uyumluluğu sağlar. Yayıncılar, Loupedeck’in kullanıcı arayüzüne erişerek popüler uygulamaları, eklentileri ve hatta ifadeleri zahmetsizce yükleyip akış deneyimlerini daha da geliştirebilirler. Yayıncılar, sonsuz kişiselleştirme için Loupedeck Marketplace aracılığıyla tercih edilen uygulamaları kolayca sürükleyip bırakabilir. Popüler eklentiler arasında yaratıcı süreçleri kolaylaştırmaya yardımcı olabilecek Spotify, Phillips Hue, Adobe Photoshop ve hatta Voicemod yer alır. Ek olarak, Loupedeck’in eksiksiz yazılımı, kullanıcılara rahatlık ve ilham için önceden ayarlanmış yerel profillere erişim sağlar. Her kapsamlı profil seti, kullanıcının ihtiyaçlarına uyacak şekilde kolayca değiştirilebilen önceden hazırlanmış makrolar ve işlevler içererek Stream Controller X’in özelleştirilebilirliğini daha da geliştirir.

Kolay görsel gezinme için özelleştirilebilir simgelerle donatılmış olan Stream Controller X, yayıncıların daha kişiselleştirilmiş bir hissiyat için en sevdikleri karakterlerle eşleşen temalar veya hareketli GIF simgeleri oluşturmasına olanak tanır. Verimli çoklu görev için tasarlanan Stream Controller X, yayıncıların birden fazla profil arasında kolayca geçiş yapmasına ve yayınlar ile günlük iş akışları sırasında organizasyonu sağlayan bir klasör sistemi oluşturmasına olanak tanır. Her düğme, senkronize edilmiş süreçleri otomatikleştirmek, üretkenliği artırmak ve günlük görevleri kolaylaştırmak için çok bağlantılı makro işlevler olarak programlanabilir. Yaratıcı kişiselleştirmelerle, kullanıcılar hızlı bir şekilde ekran görüntüsü alabilir veya canlı yayında kayıt yapabilirler. Bu da öne çıkan anların izleyicileriyle paylaşımını kolaylaştırır.

Stream Controller X ayrıca, rahat bir görüş açısı sağlayan ve uzun ve yoğun oyun veya akış oturumları sırasında denetleyiciyi sabit tutan, çıkarılabilir 50° kaymaz bir manyetik ayak kullanır.

Razer Stream Controller X hakkında daha fazla bilgi için lütfen burayı ziyaret edin.

Razer’ın sizi #WinItYourWay için nasıl güçlendirdiği hakkında daha fazla bilgi için lütfen buraya bakın.

 

RAZER STREAM CONTROLLER X

 • Sistem gereksinimleri:
  1. Windows 10 sistemi (ve üstü)
  2. macOS X 10.14 (ve üstü)
  3. Loupedeck yazılımı
 • Boyut: 111 x 80.7 x 30mm
 • Ağırlık: 146g (yalnızca Stream Controller X), Açılı Stand 177g
 • Arayüz: 15 Sustalı Düğme
 • Bağlantı: 2 metrelik USB-A’dan USB-C’ye kablo
 • Ekran Açısı: 8 derece (yalnızca Stream Controller X), 50 derece (stand dahil)

 

 

NE ZAMAN:      Satışta, 13 Nisan 2023

SATIŞ YERİ:       Razer.com, RazerStore mağazaları ve seçkin perakendeciler.

FİYAT:                  149.99$ / 179.99€