Sosyal Medya

Donanım

Razer, Viper Mini Signature Edition için bir güncelleme duyurdu!

Razer, kablosuz farede dünyanın ilk gerçek 8000 Hz yoklama oranı (polling rate) olan Razer Viper Mini Signature Edition için ezber bozan bir güncelleme yayınladı.

Razer, Viper Mini Signature Edition için bir güncelleme duyurdu!

Razer, Dünyanın ilk gerçek 8000 Hz Kablosuz Yoğunlama Oranı ile Performans Engellerini Yıkıyor

Razer, kablosuz farede dünyanın ilk gerçek 8000 Hz yoklama oranı (polling rate) olan Razer Viper Mini Signature Edition için ezber bozan bir güncelleme yayınladı.

Oyuncular için önde gelen küresel yaşam tarzı markası Razer, bugün Razer Viper Mini Signature Edition için bir güncelleme duyurdu. Bu güncelleme ile de 0,125 ms yoklama aralıklarında gerçek 8000 Hz kablosuz yoklama oranlarını sunarak oyun performansı için bir kez daha yeni bir endüstri ölçütü belirledi. Oyunun kurallarını değiştiren bu güncelleme, Razer’ı benzersiz kablosuz teknoloji düzeyine ulaşan dünyanın ilk markası haline getirerek sektör liderliğibi ve en üst düzey oyun deneyimini sunma taahhüdünü daha da sağlamlaştırıyor.

Razer Viper Mini Signature Edition için Razer HyperPolling 8000 Hz Kablosuz güncellemesi, kablosuz oyun için yeni bir kriter belirleyerek oyunculara benzersiz hız, doğruluk ve yanıt verebilirlik sağlıyor.

Razer, geçtiğimiz yıl boyunca dünya çapında lider oyun markası rolünü sağlamlaştıran endüstri lideri yenilikleri aralıksız olarak tanıtmaya devam ediyor. Şimdi ise, bugüne kadarki en doğru sensör olan ve %99,8 çözünürlük doğruluğuna sahip Focus Pro 30K Optik Sensör ve 3. Nesil Optik Fare Anahtarları ile sınırları 90 milyon tıklamaya kadar zorlayan özelliklerle tanışma vakti. Bu son moda teknolojileri birleştiren Viper Mini Signature Edition, pazarın birinci sınıf faresi olmaya devam ediyor.

Razer’ın HyperPolling Kablosuz teknolojisi, rakipsiz oyuncular için onu nihai silah haline getirerek benzersiz bir doğruluk ve yanıt süresi sağlar. Dongle’ın şık tasarımı, Type C aracılığıyla PC’lere zahmetsizce bağlanırken, özelleştirilebilir bir LED ışığına sahiptir. Oyuncular ayrıca PC’de Razer Synapse’i kullanarak 125 Hz’den çığır açan 8000 Hz’e kadar seçim yaparak yoklama oranını (polling rate) ayarlayabilir. Bu çok yönlülük, oyuncuların kütüphanedeki her oyun için özel yoklama oranını uyarlama imkânı sunarak, oyun gereksinimlerine göre performanslarını optimize etmelerine olanak tanır.

Viper Mini Signature Edition için gerçek 8000 Hz kablosuz yoklama oranlarını sağlayan aygıt yazılımı güncellemesi şimdi buradan indirilebilir. Fare sahipleri, 24 Nisan 2023’ten itibaren oyun fareleri için standartları yeniden tanımlayan ve Razer’ın dünya çapındaki oyuncular için nihai seçim olmasını daha da güçlendiren bu devrim niteliğindeki güncellemeyi deneyimleyebilir.