Sosyal Medya

Donanım

RetroSuperFuture ve Razer’dan Yeni Gözlük: RazerSuperFuture!

Oyuncular ve Retrosuperfuture (RSF) için önde gelen küresel yaşam tarzı markası Razer™, metaverse'ün yaşam tarzı alanı D-CAVE'in küratörlüğünü yaptığı heyecan verici yeni iş birliği Razersuperfuture'u duyurdu.

RetroSuperFuture ve Razer’dan Yeni Gözlük: RazerSuperFuture!

Oyuncular için özel olarak tasarlanmış, oyunculuğu moda ile buluşturan yeni gözlük; Razersuperfuture.

Oyuncular ve Retrosuperfuture (RSF) için önde gelen küresel yaşam tarzı markası Razer™, metaverse’ün yaşam tarzı alanı D-CAVE’in küratörlüğünü yaptığı heyecan verici yeni iş birliği Razersuperfuture’u duyurdu. Razer’ın stil gözlükleri alanındaki ilk iş birliği olan bu ortaklık, RSF’nin çağdaş sokak giyim pazarının ön saflarında yer alan benzersiz markasının oyun sahnesine girişini ortaya koymaktadır.

Razersuperfuture“; Retrosuperfuture’ın İtalyan işçiliğinin, Razer’ın ikonik tasarım estetiğiyle harmanlanmasıyla tasarlanmış özel bir güneş gözlüğü modelidir. Maske benzeri silüet, sokak giyimi havasına sahip spor kıyafetlerden ilham almıştır. Model, geniş kapsama alanı ve kullanım sırasında koruma sağlamak için üzerine geniş bir lensin monte edildiği kalın asetat çerçevelere ve saplara sahiptir. Güneş gözlüğünde hem iç hem de dış mekanlarda kullanmak için fotokromik ve aynı zamanda uzun oyun seansları sırasında rahatlık için mavi ışıktan koruma kaplaması bulunan eşsiz yüksek teknoloji lensler konumlandırılmıştır.

Razer İş Geliştirme Direktör Yardımcısı Addie Tan, “Razer, ünlü moda ve yaşam tarzı markalarıyla iş birliği yapmanın yanı sıra kendi giyim serilerini piyasaya sürdüğü için moda sahnesine yabancı değil” dedi. “Oyuncuların dünyasını her yönüyle tamamlama arayışımızda, onları oyun seanslarından günlük aktivitelerine kadar donatmak adına ilk gözlüğümüzde Retrosuperfuture ile çalışmaktan heyecan duyuyoruz.”

Retrosuperfuture CEO’su ve Kurucusu Daniel Beckerman, “Retrosuperfuture ve Razer, her iki dünyanın en iyilerini harmanlayan gözlük koleksiyonunu yaratmak için bir araya geldi” dedi. “Sonuç; stil ve işlevin ahenkli bir birleşiminden oluşan ve yalnızca şık olmakla kalmayıp aynı zamanda yoğun oyun seanslarının zorluklarına da dayanacak şekilde üretilmiş teknik bir gözlük oldu.”

Razersuperfuture’ı ve bu özel iş birliğini kutlamak adına lenslerin üzerinde, Razer’ın sloganı “For Gamers.By Gamers” yazısı bulunacak. Ek olarak, her bir gözlüğün dış kulak bölümünde benzersiz seri numaraları yazılı olacak. Bu yazılara, Razer’ın ikonik asit yeşili sembolü eşlik edecek.

Yeni Web 3.0 kitlesi için referans yaşam tarzı alanı olmayı hedefleyen, dijital kültür meraklılarına yönelik topluluk alanı D-CAVE’in küratörlüğünü yaptığı: dijital ve fiziksel giyilebilir ürünlerin tüketici pazarı olan bu iş birliği, oyun kültürünün çağdaş moda ile bağldaşmasını simgelerken, onu modern popüler kültürün daha da merkezine konumlandırıyor. Oyun oynamanın kültür ve moda sahnesinde etkisinin bir kanıtını sunuyor. Razersuperfuture, oyun ve moda olmak üzere iki kültürel sahne arasındaki yakınsamayı örnekliyor.

D-CAVE’nin kurucu ortağı ve CEO’su Stefano Rosso, “Oyun ve moda her zaman tutkumuz olmuştur. Razer ve RSF gibi iki büyük marka arasındaki bu ortaklığın küratörlüğünü yapmaktan heyecan duyuyoruz” dedi. “Oyunların ve Web 3.0’ın gelecek nesiller için dünyayı değiştireceğine inanıyoruz ve bizim rolümüz, bu yeni dijital kültür toplulukları grubu için en iyi yaşam tarzı projelerini kolaylaştırmak ve geliştirmek.”

Sınırlı sayıda üretilen gözlükler, 5 Mayıs 2023’ten itibaren 239,00$ / 249€ fiyatıyla yalnızca Razer.com’da ve belirli Retrosuperfuture mağazalarında satışa sunulacak.

Daha fazla bilgi için lütfen Razersuperfuture adresini ziyaret edin.