Sosyal Medya

Güncel Teknoloji

Sadakat sistemleri şirketi Momento’da üst düzey atama

Momento’da üst düzey atama

Türkiye’nin öncü ve lider sadakat sistemleri şirketi Momento’nun Satış ve İş Geliştirme’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Emrah Gövenç oldu.

2010 yılında kurulan yeni nesil FinTech oyuncularından takdir ve ödüllendirme sisteminin lider markası Momento’da üst düzey atama gerçekleşti. Momento’da Satış ve İş Geliştirme departmanlarından sorumlu yönetici unvanı ile çalışmalarını sürdüren Emrah Gövenç; şirketin Satış ve İş Geliştirme’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Emrah Gövenç kimdir?

Emrah Gövenç kimdir?

Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümünde, yüksek lisans eğitimini Bilgi Üniversitesi’nde Dijital Pazarlama bölümünde tamamlayan Emrah Gövenç, üniversite eğitimi sırasında Güney Kore Hyundai’de staj, AIESEC İstanbul Şubesi’nde yöneticilik, AIESEC Amerika ve Almanya Genel Merkezi’nde proje bazlı görevlerde yer aldı. Profesyonel iş hayatına 2011 yılında Inveon’da İş Çözümleri Yetkilisi olarak başlayan Gövenç, 2012 yılında Momento’da Kurumsal Satış Yetkilisi ardından da Microsoft Türkiye’de İş Ortakları Yöneticiliği görevlerini üstlendi. Momento’da 2018 yılından bu yana Satış ve İş Geliştirme Yöneticisi olarak görevine devam eden Gövenç, 2022 Mart ayı itibariyle ise Satış ve İş Geliştirme’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmıştır. Evli ve 1 kız çocuğu babasıdır.