Sosyal Medya

Güncel Teknoloji

Salesforce’tan Einstein Copilot, CRM için Diyalog Tabanlı Yapay Zeka Asistanı!

Einstein Copilot, şirketinizin verilerine ve meta verilerine dayandığı için işinizi ve müşteri ilişkilerinizi derinlemesine anlayarak güvenilir yanıtlar sunar.

Salesforce’tan Einstein Copilot, CRM için Diyalog Tabanlı Yapay Zeka Asistanı!

Salesforce’un Einstein Copilot’u Burada: Şirket Verilerinize Dayanan Güvenilir Yapay Zeka Yanıtları Sağlayan, CRM için Diyalog Tabanlı Yapay Zeka Asistanı

 

Einstein Copilot, şirketinizin verilerine ve meta verilerine dayandığı için işinizi ve müşteri ilişkilerinizi derinlemesine anlayarak güvenilir yanıtlar sunar.

 

Salesforce uygulamalarına entegre edilen Einstein Copilot, verimliliği artırmak, daha derin müşteri ilişkileri ve daha yüksek kar marjları sağlamak için soruları yanıtlayabilen, içerik üretebilen ve herhangi bir eylemi dinamik olarak otomatikleştirebilen tutarlı bir kullanıcı deneyimi sunar.

 

Salesforce müşterileri, Data Cloud, AI ve CRM içeren Salesforce’un Einstein 1 Sürümlerine yükseltme yaparak Einstein Copilot’a erişebilirler.

 

Bir numaralı AI CRM’i Salesforce (NYSE: CRM), CRM için yeni özelleştirilebilir, diyalog tabanlı, üretken yapay zeka asistanı olan Einstein Copilot‘un herkese açık beta sürümünün kullanıma sunulduğunu duyurdu.

 

Yararlı yanıtlar oluşturmak için yeterli şirket verisine sahip olmayan diğer yapay zeka asistanları veya Copilot’larından farklı olarak Einstein Copilot, Salesforce müşterilerinin kendi özel ve güvenilir verilerini kullanarak yanıtlar oluşturmalarına, aynı zamanda veri yönetişmi politikalarını korumalarına ve pahalı yapay zeka model eğitimlerine ihtiyaç duymamalarına olanak tanır. Sonuç olarak, Einstein Copilot, Salesforce’un #1 AI CRM uygulamalarının içine doğrudan yerleştirilmiş tek ve tutarlı kullanıcı deneyimi ile, kullanıcı adına soruları yanıtlayabilir, içerikleri özetleyebilir, yeni içerikler oluşturabilir, karmaşık diyalogları yorumlayabilir ve görevleri dinamik olarak otomatikleştirebilir. Bu, konuşma tabanlı bir arayüz, büyük dil modeli ve güvenilir şirket verilerinin birleştirilmesiyle mümkün olur. Bu sayede Salesforce kullanıcıları, üretken yapay zekanın gücünden faydalanabilir ve uygulamalarıyla tamamen yeni şekillerde etkileşimde bulunabilir.

 

Salesforce Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Marc Benioff;

“Yapay zeka, sektör tarihindeki en önemli an. Her şirkette müşteri ilişkilerini derinleştirecek, üretkenliği artıracak ve daha yüksek marjlar sağlayacak. Yeni Einstein Copilot’umuz, yapay zeka ile etkileşim için harika bir sezgisel arayüzü, dünya çapında yapay zeka modellerini ve en önemlisi, yapay zekadan faydalanmak için gerekli veri ve meta verilerin derin entegrasyonunu bir araya getiriyor. Einstein Copilot, müşteri ilişkilerinizde neler olup bittiğini gerçekten anlayabilen tek Copilot.”

 

Neden önemli :

BT yöneticilerinin %86‘sı üretken yapay zekanın şirketleri üzerinde büyük bir etkiye sahip olacağına inanıyor ve Slack’in yeni araştırmasına göre işyerinde yapay zeka kullanımı yalnızca geçtiğimiz çeyrekte %24 hızlandı. Ayrıca yapay zeka kullanan çalışanların %80‘i bunun zaten üretkenliklerini artırdığını söylüyor. Yapay zekanın bu artan benimsenmesi, yapay zekanın bir kuruluş genelinde pratik iş görevlerini gerçekleştirmek için çok önemli bir araç haline geldiğini gösteriyor.

 

Müşteriler Einstein Copilot’u nasıl satın alabilirler:

Müşteriler, 1 numaralı AI CRM ile büyümeyi hızlandırmak ve verimliliği artırmak isteyen işletmeler için basitleştirilmiş teknoloji paketleri olan Einstein 1 Sürümleri ile Salesforce’un tüm gücünden yararlanabilirler. Einstein 1 Sürümleri, her sektördeki kuruluşların CRM, Einstein Copilot, Data Cloud ,  Slack ve  Tableau dahil en iyi Salesforce teknolojisine  tek bir teklifle erişmesini sağlayarak işlerini dönüştürmelerine ve daha güçlü müşteri deneyimleri sunmalarına yardımcı olur.

Einstein Copilot Yetenekleri:

    • Veri Bulutu’nda istemleri temellendirme
    • Kullanıma hazır “eylemler”
    • Einstein Copilot’u belirli iş gereksinimlerine göre özelleştirin:
    • Niyeti yorumlamak ve en iyi eylemi seçmek için akıl yürütme motoru: