Sosyal Medya

Akıllı/Smart Cihazlar

Samsung Gear Fit iOS indir, Samsung Saatlere iPhone Desteği

Samsung Gear Fit iOS indir, Samsung Saatlere iOS Desteği Nihayet Geldi! Samsung Gear Fit ve Samsung Gear S uygulamalarını indir! DETAYLAR!

Samsung akıllı saatleri nihayet iPhone cihazlarıyla da sorunsuz kullanılabilecek.

Samsung Gear Fit iOS hemen indir, Samsung saatlere iOS desteği hazır.

Samsung kullanıcılarına verdiği sözü tuttu. iPhone kullanıcılarının merakla beklediği Samsung Gear Desteği gerçekleşti. Samsung’un akıllı saatleri Galaxy Gear S2, Gear S3 artık App Store’dan indirilecek bir uygulama sayesinde iPhone’larla da sorunsuz çalışacak.

 

Samsung, Gear S ve Gear Fit adını verdiği 2 yeni uygulamasını App Store üzerinden, iPhone kullanıcılarına sundu.

Samsung Gear Fit iOS

Eğer siz de Gear S2, Gear S3 veya Gear Fit 2 cihazlarından birine sahipseniz ve bu cihazları iPhone’unuzla kullanmak için sabırsızlanıyorsanız, App Store’dan ihtiyacınız olan uygulamayı indirin ve cihazınızı, iPhone’unuzla, uygulama aracılığı ile eşleştirin. Ancak unutmayın; eşleştirmenin başarılı olması için, telefonunuzun sıfırlanması gerekecek.

Galaxy Gear S serisi saatler için ‘Galaxy Gear S’ uygulamasını, Galaxy Gear Fit serisi için ise ‘Samsung Gear Fit’ uygulamasını App Store üzerinden indirmeniz gerekiyor.

Samsung Gear S3, Gear S2 ve Gear Fit2 artık iOS ile uyumlu! Samsung Gear Fit iOS!

Samsung Electronics, Gear S3, Gear S2 ve Gear Fit cihazlarının artık iOS işletim sistemine sahip cihazlarla uyumlu çalıştığını duyurdu.

Kullanıcılar Gear S2 ve Gear S3 için Samsung Gear S uygulamasını ve Gear Fit2 için Samsung Gear Fit uygulamasını iOS cihazlarına* Apple App Store’dan indirebilecekler. Uygulamayı indiren kullanıcılar, adım adım yönlendirilerek uyumlu Samsung giyilebilir cihazıyla eşleştirme işlemini tamamlayabilecek.

Samsung Electronics Mobil İletişim Global Pazarlama Başkan Yardımcısı Younghee Lee,

“En yeni Gear cihazlarımızın Android ile birlikte, iOS uyumluluğunu sağlayarak kullanıcılara Samsung’un imkanlar ‘Galaxy’sine bağlanmaları için yeni yollar sunuyoruz” dedi.

Samsung Gear S3’ün şık tasarımı, IP68 su ve toz geçirmezlik özelliği ve dahili GPS, yükseklikölçer / barometre ve hızölçer uygulamalarının keyfini artık iOS kullanıcıları da çıkarabilecek. Kullanıcılar, gittikleri mesafe ve güzergahı, koşma hızlarını, yakılan kalori miktarını ve kalp atış hızını izleyerek sağlık takibi de yapabilecekler.

Anlık bildirimleri takip etmek mümkün

Samsung Gear S2 ve Gear S3’teki mesajlaşma ve arama özelliklerine iOS kurulu cihazlardan erişilebilirken, mesaj ve gelen arama bildirimleri de anlık olarak takip edilebilecek. Fitness aktivitelerini izleyebilen Gear S2 ve Gear S3 kullanıcıları, S Health’e erişebilecek ve S Health üzerinden fitness verilerini kolaylıkla yönetebilecek. Uyumlu bir iOS cihazına ve Gear Fit2’ye sahip olan kullanıcılar yürüyüş, koşu, bisiklet sürme gibi pek çok egzersizi otomatik olarak görüntüleyebilecekler. Kalp atış hızı ve uyku izleme dahil olmak üzere Gear cihazlarda tüm sağlık verileri saklanabilecek. Bunların yanı sıra iOS kullanıcıları, Gear cihazları üzerindeki müzik uygulamasını açtıklarında Wi-Fi üzerinden PC ya da Mac cihazlarına bağlanıp müziklerini aktarabilecek ve böylelikle müziğin de tadını çıkarabilecekler.

iOS uyumlu Samsung giyilebilir cihazlar, Samsung Gear cihazlarının bulunduğu pazarlarda satışa sunuldu.

Ürünler hakkında ek bilgi için lütfen http://www.samsungmobilepress.com adresini ziyaret edin.

* Uyumlu cihazlar: iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 5C, iPhone 6, iPhone 6+, iPhone 6S, iPhone 6S +, iPhone 7, iPhone 7+ ve iPhone SE (iOS 9.0 ve üstü).

** Fonksiyonlar ve özellikler cihazlara, bölgeye veya servis sağlayıcısına bağlı olarak farklılıklar gösterebilir. Bu belgede belirtilen tüm fonksiyonlar, özellikler, özellikler ve diğer ürün bilgileri, ürünün fayda, tasarım, fiyatlandırma, parça, performans, kullanılabilirlik ve yetenekleri dahil olmak üzere ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir.

 

SamsungGearFit iOS App

SamsungGearS iOS App